Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 12. 02. 2010 20:43

Maca
Příspěvky: 166
Reputace:   
 

Poděkování

Milí rádcové,
dnes jsem udělala zkoušku z matematiky. Je to i díky Vám. MOOOC  DĚKUJI za Vaši obrovskou pomoc a doslova svatou trpělivost při vysvětlování a řešení mých úkolů. Jste skvělí.
Toto fórum je úžasná věc a díky, že tu pro nás jste.
Krásný víkend přeje Maca

Offline

  • (téma jako vyřešené označil(a) kaja(z_hajovny))

#2 13. 02. 2010 09:57

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Poděkování

Zdravím Marcelu a zdravím všech vás, kdo se podílel na přípravě Marcely na zkoušku.

S velkým potešením vyřizuji vzkaz, který jsem dostala i přes jiné komunikační prostředky (seznam rádců ovšem nebyl úplný a abych nikoho nevynechala, tak proto odkaz na příspěvky a vyřizuji: Vyřiď jim také mé velké díky. Vím, že to se mnou nebylo jednoduché, proto si vážím té vaší vytrvalosti. Také já Tobě a Vám všem i já přeji pevné zdraví a radosti ze svých blízkých.

Když se podívate na příspěvky od Marcely, tak určitě budete souhlasit, že pro takový přístup má smysl věnovat svůj čas a pomáhat. Za sebe moc děkuji, že tato velmi pozitivní zpráva se objevila na závěr "trnité cesty", ale výsledek takové cesty byl určitě zasloužený. Přeji hodně dalších úspěchů a především zdraví, pohodu a podporu okolí blizkého i nás všech.

----
úplně OT: v naprosté shodě s Marcelou považuji žehlení za velmi relaxační činnost :-)

Offline

 

#3 13. 02. 2010 14:17

LukasM
Příspěvky: 3274
Reputace:   193 
 

Re: Poděkování

↑ Maca:
Ahoj. Moc gratuluju a díky za zprávu. Myslím že nebudu mluvit jen za sebe když napíšu, že je potěšující vidět, že fórum přece jen nefunguje jenom jako automat, ale že je i k něčemu dobré:-) Během semestru mi čas moc nedovolil se angažovat, nicméně si tě pamatuju někdy ze září, a souhlasím s jelenou, že při tvé vytrvalosti a snaze sis úspěch zasloužila.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson