Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 23. 03. 2019 12:59

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Přešli jsme na HTTPS ― prosím otestovat

Zdravím, dnes jsme zprovoznili fórum na HTTPS, šifrovanou/zabezpečenou verzi protokolu HTTP. Tzn., že prohlížeč už nebude v adresním řádku zobrazovat to nehezké upozornění //forum.matweb.cz/upload3/img/2019-03/41582_not_secure.png, ale namísto toho zobrazí zámeček //forum.matweb.cz/upload3/img/2019-03/41625_secure.png.

Tento přechod spolu nesl nějaké další úpravy, protože obecně není dobrý nápad na stránce, která je na HTTPS zobrazovat obsah, který je na HTTP. Takže např. pokud by někdo chtěl na fórum vložit obrázek, který leží na adrese http://example.com/obrazek.jpg, tak to může být časem problém, protože se načítá nezabezpečený obrázek na zabezpečené stránce. Prošel jsem všechno, co mě napadlo a upravil jsem to tak, aby se vždy obsah načítal ze správného protokolu. Pokud by mi něco uniklo, dejte mi vědět a já na to kouknu.


2+2=4

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson