Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 18. 03. 2019 18:00

mukel
Příspěvky: 242
Reputace:   
 

Veda alebo učiteľstvo?

Ahojte.

Uvažujem nad školou, so zameraním na Biológiu, prípadne učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov Biológia-Chémia. Problém je ale v tom, že som z Biológie ani Chémie nematuroval, takže nemám skúsenosti práce s mikroskopom, ani prax v laboratóriu.
Takisto z Biológie ma baví iba genetika a rastlinky a živočíchy ani veľmi nie. Bojím sa, že ma vyhodia práve z toho dôvodu, že nemám vzťah k bitanike ani zoologii.

Po ďalšie... zo školy som už dlho preč a tak si veľa už s tej chémie ani biologie nepamätám. Musel by som sa všetko učiť nanovo, ale to mi nevadí.

Čo vy na to? Mám podať prihlášku, alebo radšej uvažovať o inom zameraní? Prihlášku by som podal až budúci školský rok, medzitým by som niečo skúsil doštudovať, no prax v labáku ani prácu s mikroskopom nenašprtám...

Skúste mi odporučiť nejaké knihy z Biológie a Chémie, aby som to mohol dobehnúť. V škole som mal z Chémie a Biológie jednotky, dvojky, tak s pochopením nebude asi problém.

Čo radíte? Dať sa na jednoobor Biológia, alebo na učiteľstvo Biológia- Chémia?


Pomohol som? Nemusíte ďakovať.
Zvyšenie reputácie postačí. ;-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson