Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#476 27. 08. 2022 09:35

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Přivolej si svého admina

↑↑ lordcong: Díky, poslal tu zprávu více lidem. Všechny zprávy jsem smazal (můžeš mi prosím potvrdit, že už tu zprávu nevidíš?) a uživatele jsem zabanoval. Obrázky jako takové byly uloženy někde jinde, ne na tomhle serveru, ten člověk je linkoval přes img BB tag.

Co s tím dělat dál kromě kompletního zrušení PM nevím, protože já nemám žádnou kontrolu nad tím, co se v těch PM posílá…


2+2=4

Offline

 

#477 27. 08. 2022 14:54 — Editoval lordcong (27. 08. 2022 15:03)

lordcong
Příspěvky: 33
Škola: PF UK
Pozice: student
Reputace:   
 

Re: Přivolej si svého admina

Lukee napsal(a):

↑↑ lordcong: Díky, poslal tu zprávu více lidem. Všechny zprávy jsem smazal (můžeš mi prosím potvrdit, že už tu zprávu nevidíš?) a uživatele jsem zabanoval. Obrázky jako takové byly uloženy někde jinde, ne na tomhle serveru, ten člověk je linkoval přes img BB tag.

Co s tím dělat dál kromě kompletního zrušení PM nevím, protože já nemám žádnou kontrolu nad tím, co se v těch PM posílá…

Jo, už ji nevidím, díky

Jinak možná by šlo zakázat nově založeným účtům - nebo třeba účtům s méně než X editacemi - vkládat do PM odkazy

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson