Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 22. 01. 2008 22:31

Fabo
Místo: Košice //Praha
Příspěvky: 82
Reputace:   
 

Logika ozncovania prispevkov ako precitanych

Mozem sa spytat ci bola nejak menena? s punBB sice nemam velke skusenosti ale ak sa dobre pametam nemal som podobny problem ako teraz - a to to, ze forum absolutne ignoruje moju pritomnost/nepritomnost v threade a mozem si dokonca aj postnut don, a furt mi ho ukaze ako neprecitane... :rolleyes:


7902 5 01 gymnázium - matematika - Okt.... holt maturity
-------------------------------------------------------------------
Bejvávalo. Momentálne FMV B-ME-MO prez [sem. 5, E] a s tym spojena matematika a statistika ma sem opat priviala.

Offline

 

#2 22. 01. 2008 22:44

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Logika ozncovania prispevkov ako precitanych

Nevím, jak jsou na tom nové verze, ale tohle je přes rok stará verze, takže to tehdá asi ještě kluci neměli dodělané. Taky mi to blbne, ale stačí kliknout na ten odkaz „Označit všechna témata jako přečtená“ vpravo nahoře. Nic lepšího neporadím, upgrade moc nepřichází v úvahu, protože už jsem se trochu pohrabal ve zdrojácích a nechtělo by se mi to zase celé měnit :-).


2+2=4

Offline

 

#3 22. 01. 2008 22:54

Fabo
Místo: Košice //Praha
Příspěvky: 82
Reputace:   
 

Re: Logika ozncovania prispevkov ako precitanych

Co takto skusit nejaky mod ktory by to teoreticky mohol vyriesit? Na phpBB napr. existuje viacero modov upravujucich tuto logiku, mozno aj na punBB...


7902 5 01 gymnázium - matematika - Okt.... holt maturity
-------------------------------------------------------------------
Bejvávalo. Momentálne FMV B-ME-MO prez [sem. 5, E] a s tym spojena matematika a statistika ma sem opat priviala.

Offline

 

#4 22. 01. 2008 22:57

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Logika ozncovania prispevkov ako precitanych

Já jsem na to kdysi četl i návod, ale bylo tam příliš hrabání se v databázích, tak jsem se na to — podle vzoru „co funguje, na to se nešahá“ — vykašlal. Zkusím pohledat, zkus též a dej vědět, jestli na to najdeš něco už hotového :-).


2+2=4

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson