Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 20. 03. 2011 12:44

pizet
Místo: Levice/Praha
Příspěvky: 459
Reputace:   11 
 

Sekcia Algoritmy a programování - študijné materiály

Našiel som akurát dobrú knihu, online a free a tiež poznám veľa online materiálov, ktoré by sa možno hodilo mať v danej sekcií naporúdzi. Takže by možno nebol zlý nápad vytvoriť na to prišpendlenú tému. Do olympiády a korešpondenčné semináre sa mi to moc nehodilo. Ďakujem.


Do you follow my way? Or you just see a black stain swimming in the Milky Way ...
KSP je určený pre študentov základných a stredných škôl, ktorí majú záujem naučiť sa niečo z oblasti algoritmov, logických úloh, programovania a informatiky.

Offline

 

#2 20. 03. 2011 19:01

hradecek
Příspěvky: 772
Pozice: Student
Reputace:   25 
Web
 

Re: Sekcia Algoritmy a programování - študijné materiály

↑ pizet:
Tiež by som mohol niečím, prispieť...


Netrápte sa nad svojimi problémami s matematikou, môžem vás uistiť, že tie moje sú ešte väčšie. ~~Albert Einstein~~
Jak spozná člověk, že není pitomec ? - Moudrý člověk to nepozná nikdy a blbci je to jedno. ~~Jak přicházejí básnici o iluze~~
Někteří lidi se nikdy nezmění. Anebo se rychle změní a pak se zase rychle změní nazpátek. ~~Homer Simpson~~

Offline

 

#3 20. 03. 2011 19:05

mb305
Příspěvky: 126
Pozice: nadšený student, který se má více učit
Reputace:   
 

Re: Sekcia Algoritmy a programování - študijné materiály

Přimlouvám se za takovéto téma. Informatika (programování) souvisí s matematikou a myslím, že spoustě lidí by se to zde mohlo hodit.

Offline

 

#4 20. 03. 2011 19:11

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Sekcia Algoritmy a programování - študijné materiály

Prosím vás, tak si to téma založte a někdo z Velitelstva bude tak hodný a označí ho za přilepené (pokud uzná, že je hodnotné). Zatím není co přilepit.

Jinak ještě máme Odkazy.

Děkuji a zdravím.

Offline

 

#5 21. 03. 2011 14:44 — Editoval Pavel Brožek (21. 03. 2011 15:03)

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Sekcia Algoritmy a programování - študijné materiály

↑ pizet:, ↑ hradecek:, ↑ mb305:

Nechtěla jsem nějak omezovat vaši aktivitu v založení témat, ale přišlo mi zvlaštní, že 3 kolegové řeknou, že chtějí téma (a předpokladala jsem, že další se přidají, že chtěji), místo, aby jeden kolega téma založil a nahlásil, že založil.

Jak jsem se dívala do sekce, tak snad kdyby vážený Moderátor zvážil možnost úpravy v názvu 2. přilepeného tématu, tak by se mohlo využívat i pro odkazy. Tedy již by založil.

OT: a kdyby někdo z Velitelství se pohyboval v sekci, tak velmi prosím přesunout do Ostatního témata:

http://forum.matweb.cz/viewtopic.php?id=23041
http://forum.matweb.cz/viewtopic.php?id=28401

Děkuji, nehoři ani trochu. Zdravím.

...


přesunuto

Offline

 

#6 31. 03. 2011 18:38

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Sekcia Algoritmy a programování - študijné materiály

↑ pizet:, ↑ hradecek:, ↑ mb305:

Zdravím vás,

kolega Kondr změnil název úvodního tématu sekce tak, že už můžete přidávat odkazy.

Děkuji za ochotu a hodně užitečných odkazů přeji.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson