Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 24. 06. 2008 22:06

Lishaak
Veterán
Místo: Praha
Příspěvky: 763
Reputace:   
Web
 

Oda na redesign

Ted jsem si teprve vsiml noveho designu hlavni stranky, a musim rict, ze se mi velmi zalibil. Chvala Lukeemu. Zrovna jsem si prohledl svuj jiz dosti zapraseny clanek o telesech a tim novym designem dostal uplne novy rozmer, prijde mi ted daleko prehlednejsi. Uplne mam nutkani zase jednou za cas neco noveho napsat... Ma nekdo nejake konkretni prani, o cem byste chteli si precist? Mozna to budu umet a oprasim tak treba nejake svoje zapadle vedomosti a dam je v plen teto matematicke obci...


Nothing in the world that's worth having comes easy.
Always do what you are most afraid of.

Offline

 

#2 26. 06. 2008 16:16

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Oda na redesign

↑ Lishaak:
Díky :-). Možná to ještě trochu předělám -- dílčí nadpisy, které jsou teď vpravo, chci hodit normálně mezi text a menu chci shora hodit napravo -- tam kde jsou teď ty nadpisy.

Jinak si zamlouvám systémy lineárních rovnic :-). Co vektorové prostory?


2+2=4

Offline

 

#3 26. 06. 2008 17:05

Lishaak
Veterán
Místo: Praha
Příspěvky: 763
Reputace:   
Web
 

Re: Oda na redesign

Ok, soutavy s radosti prenechavam. Na tech prostorech jsem kdysi zacal pracovat nicmene jsem je kvuli nedostatku casu nedokoncil. Muzu se k tomu vratit, pokud jsem to nahodou nesmazal. Jinak jsem mel jeste takovy napad, ze bych napsal neco o limitach posloupnosti. A to tak, ze ne navody na pocitani ale spis takove povidani o tom, co to ty limity jsou a k cemu se hodi. Myslim ze bych umel hezky vysvetlit zaklady te teorie plus nejake motivacni priklady. Napriklad uz takova definice limity musi podle meho leckomu nahanet hruzu, prestoze vubec nejde o nic tekeho.


Nothing in the world that's worth having comes easy.
Always do what you are most afraid of.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson