Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 03. 04. 2009 18:16

Alesak
Místo: Stribro
Příspěvky: 357
Reputace:   
 

Scia - pro zajimavost

Ahoj,
prave sem dodelal jeden online test NSZ z OSP, a napadlo me hodit percentil do grafu. Je docela dobre videt ze kazdej bod pomaha, tak zejtra hodne stesti;)




http://forum.matweb.cz/upload/636-scia.jpg

Offline

 

#2 03. 04. 2009 20:16

Lucas456
Příspěvky: 105
Reputace:   
 

Re: Scia - pro zajimavost

Užij si to divadlo a to trapné focení taky.

Offline

 

#3 04. 04. 2009 01:04

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Scia - pro zajimavost

↑ Alesak:

Kolego :-)

zdravím srdečně - to jsou vzacné a radostné návštěvy.

Ale proč (pokud ovšem není tajné) máš takový zájem o NSZ?

A v každém případě zítra všem hodně zdaru :-)

↑ Lucas456: 

Prosím tebe, nepůjčuj své forum - jmeno a heslo kamaradovi - už jsme to řešili, že ano?

Nebo mu řekni, ať komentuje souvisle a k tématu.

Děkuji a zdravím.

Offline

 

#4 05. 04. 2009 19:45

Alesak
Místo: Stribro
Příspěvky: 357
Reputace:   
 

Re: Scia - pro zajimavost

↑ jelena:

Ahoj:)

diky za privitani, sem rad ze si na me jeste nekdo pamatuje:)

k tem NSZ- rozhod sem se ze si k CVUT(kybernetika) dam jeste ekonomku(ies na karlovce, jestli me tam vemou), protoze me to zajima. napriklad nikdo nevi jakej efekt budou mit Obamovo balicky, ani vlastne co zpusobuje ty krize, kazdejch cca 20 let. rikal jsem si ze ekonomie je vlastne system, a kybernetika je veda ktera se systemama zabejva, tak budu mit na to jinej uhel pohledu nez ostatni ekonomove.

ted jenom doufam ze se mi to povedlo, zjistil sem ze pul roku vysokoskolsky matiky cloveku stredoskolskou moc neulehci:)

Offline

 

#5 05. 04. 2009 20:29 — Editoval O.o (05. 04. 2009 20:42)

O.o
Veterán
Příspěvky: 1402
Reputace:   16 
 

Re: Scia - pro zajimavost

↑ Alesak:

Též zdravím po delší pauze.

   Jen reaguji na tu ekonimku. Krom toho, že tě určitě vezmou a že jsi odvážný, když chceš zkusit školu s tak rozdílným zaměřením od ČVUT (což mne tak napadá, že jsme se možná někdy potkali v menze na obědě, pokud se občas objevuješ na Dejvické ;-)).

   Myslím, že by bylo dobré poohlédnout se po nějaké literatuře (rád bych poradil, ale na jména/názvy nemám vůbec hlavu -)), která se zabývá celým cyklem a k tomu vzít něco s užší specifikací. Pohledů jsou spousty a určitě se dozvíš zajímavé věci. Já se včera dozvěděl, že na prvních stranách ekonomických skript je psáno: "..nešetřete s papírem, jinak se připravíte o lesy.." (samozřejmě psáno z pohledu ekonoma, ne z pohledu ekologa ;-)).

   Btw tuším, že hospodářství Japonska je v tomhle směru zajímavé -).

PS: Nejsem žádný ekonom, tak tu jen píši postřehy z okolí ;-)

PPS: Hodně štěstí k výsledkům -)


EDIT:

Někde jsem si jednou všiml ,že se již řešil čas na foru, ale nějak se na to nemohu dostat, tak jen ze zvědavosti, zobrazuej se i někomu jinému čas bez nedávného hodinového posunu, nebo jsem jediný? -)

Offline

 

#6 05. 04. 2009 21:52 — Editoval Alesak (05. 04. 2009 21:52)

Alesak
Místo: Stribro
Příspěvky: 357
Reputace:   
 

Re: Scia - pro zajimavost

↑ O.o:

Taky zdravim:)

Koukni treba sem, je to docela zajimavy. puvodne sem sel na kyberu protoze sem chtel stavet roboty, ale zjistil sem ze systemy sou stejne tak zabavny. nedavno sem cet treba o teorii chaosu(lorenz - essence of chaos, fakt skvela knizka, kdyz hodis do googlu "lorenz essence chaos djvu" tak to najde nejakej scan).

jinak musim rict ze bych te nepoznal kdybych te videl(mas nekde na netu fotku?), ale jestli poznas ty me tak s tebou urcite v menze rad poobedvam:)


P.S., taky se mi zobrazuje starej cas, treba to chtej nechat az do zimy...

Offline

 

#7 05. 04. 2009 22:02

O.o
Veterán
Příspěvky: 1402
Reputace:   16 
 

Re: Scia - pro zajimavost

↑ Alesak:

Jsem rád za odkaz, rád bych si ho pročetl, ale už je pozdě, možná jindy. U nás je téměř všechno příbuzenstvo pouze ekonomická vrstva, tak nějak se tu v tom stále někdy točím ;-). Dostal jsem do rukou dokonce i opravu testů z ekonomky, muhehe, to byla paráda =).

Jen ještě drobnost: Mne bys určitě nepoznal, protože chodím naproti na VŠCHT, ale v menze jsem celkem pravidelně :-D


PPS: Čas se nějak z čista jasna zase změnil, tedy připadá mi ;-)

Offline

 

#8 06. 04. 2009 00:10

Alesak
Místo: Stribro
Příspěvky: 357
Reputace:   
 

Re: Scia - pro zajimavost

↑ O.o:

ja chodim vetsinou do modry menzi, vetsinou nekdy kolem druhy. tak se treba nekdy uvidime:)



P.S. treba maj servery v jinym paralelnim vesmiru s jinou casovou osou...

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson