Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 01. 09. 2016 13:32

mistrovamarketka
Zelenáč
Příspěvky: 1
Reputace:   
 

Soubor ve Wolframmathematica

Dobrý den, mám soubor ve wolframmathematice, ve které neumím. Potřebovala bych ho převést do pdf nebo jiného, lépe čteného formátu. Potřebovala bych poradit, jak to převést nebo lépe, kdyby mi to někdo převedl. Předem děkuji za odpovědi

Offline

 

#2 22. 06. 2017 13:37

pursulus
Příspěvky: 55
Škola: Vysoká škola dopravní Aš–Medzilaborce.
Pozice: DrVěd. Učím lesní zvířata moudrosti matematiky.
Reputace:   
 

Re: Soubor ve Wolframmathematica

↑ mistrovamarketka:Nemám teď možnost se přesvědčit, ale když jsem nějaký čas dělal, či spíše učil se pracovati s Wolframovou Mathematicou, tak mi utkvělo v paměti, že soubory-"listy" tam jde uložiti jako PDF (přístup bude asi přes pořady-menu souboru nebo přímo programu). Jináč, Wolframova Mathematica je velmi dobře udělána i co se týká intuitivnosti ovládání (nápověda je také dobrá) a jestli máte možnost s ní pracovat, vřele Vám to doporučuji.

Nevím ale, k čemu Vám takový převod bude, neboť tam neuvidíte nic jiného než v dotyčném souboru-"listu" (myslíme-li oba totéž, totiž soubor s příkazy a jejich výsledky, případně dělený nadpisy a opatřený poznámkami).

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson