Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 18. 06. 2010 21:21

soshelp
Zelenáč
Příspěvky: 7
Reputace:   
 

Pomoc s testem z MAT

Zdravim, tezko rict, jestli mi tu nekdo pomuzete, ale prosim na kolenou :)
Jde o to, ze pristi tyden pisu test z matematiky. Problem je, ze potrebuju temer plnej pocet bodu a to ja proste nemam sanci zvladnout.
Proto hledam nekoho, kdo by mi pri testu pomohl... plan by byl nasledujici: vyfotim na zacatku testu zadani (asi 4 priklady, je to na to myslim 90min) a hned zaslu pres mejl/MMS (to neni vubec problem)... nekdo, kdo by do toho se mnou sel, by mi to vypracoval, vyfotil/oskenoval a zaslal zpatky.

Okruhy, ktery jsme v matematice probirali... vim, je to zakladni VS matematika, prosím nebijte me... snad jediny predmet na skole ktery mi dela problemy a dalsi matematicky uz me neceka...

Code:

1) Operace s aritmetickými vektory (lineární kombinace, lineární závislost a nezávislost vektorů, skalární součin).
2) Matice, hodnost matice. Soustavy lineárních rovnic, Frobeinova věta.
3) Násobení matic, regulární matice, inverzní matice, maticové rovnice, determinanty a jejich užití.
4) Limita posloupnosti, limita funkce jedné proměnné.
5) Spojitost funkce jedné proměnné.
6) Derivace funkce jedné proměnné, derivace vyšších řádů, L'Hospitalovo pravidlo.
7) Význam první a druhé derivace pro průběh funkce (monotónní funkce, lokální extrémy, konvexita a konkávita, inflexní body), extrémy funkce jedné proměnné, průběh funkce.
8) Funkce dvou proměnných, parciální derivace, pariální derivace druhého řádu, hladké funkce prvního a druhého řádu, lokální extrémy, vázané extrémy, metoda Jacobiho determinantu, metoda Lagrangeových multiplikátorů.
9) Primitivní funkce, neurčitý integrál (metoda per partes a substituční metoda), integrace racionálních funkcí.
10) Určitý integrál, nevlastní integrál.
11) Diferenciální rovnice, separace proměnných, diferenciální rovnice prvního a druhého řádu s konstantními koeficienty a speciální pravou stranou.
12) Nekonečná geometrická řada.

Jasne ze to nechci zadarmo.. domluvili bychom se na odmene...
Je to podvod, ale riskuju jenom já, ne vy...
Dekuji za odpovedi... kdyztak pres soukromou zpravu, nebo na email.

Offline

  • (téma jako nevyřešené označil(a) soshelp)

#2 18. 06. 2010 22:11

Tychi
Příspěvky: 2463
Škola: MFF UK
Reputace:   56 
Web
 

Re: Pomoc s testem z MAT

to docela riskuješ, co když si z tebe někdo udělá dobrý den a zašle ti záměrně řešení špatné. Poznáš to??


Vesmír má čas.

Offline

 

#3 18. 06. 2010 22:52

kaja(z_hajovny)
Místo: Lážov
Příspěvky: 1002
Reputace:   12 
Web
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Navic neni tezke dogooglit predmet k tomu seznamu - chytil jsem se "metody Jacobiho determinantu" a mel jsem ten predmet do pul minuty. Takze je jasne, ze hlidaci, pokud ctou tohle forum, si budou davat bacha na lidi, co se hraji s mobilama.

No, za 100 000 Kc bych si mozna zatizil svedomi :)

Offline

 

#4 19. 06. 2010 09:14 — Editoval soshelp (19. 06. 2010 10:11)

soshelp
Zelenáč
Příspěvky: 7
Reputace:   
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Tychi napsal(a):

to docela riskuješ, co když si z tebe někdo udělá dobrý den a zašle ti záměrně řešení špatné. Poznáš to??

Pravda, ze bych to asi nepoznal. Ale proc by to nekdo delal?

Verte mi, ze tam opravdu nehlidaj tolik... Parkrat projdou po aule a vic neresej.

Offline

 

#5 19. 06. 2010 09:48 — Editoval Tychi (19. 06. 2010 09:48)

Tychi
Příspěvky: 2463
Škola: MFF UK
Reputace:   56 
Web
 

Re: Pomoc s testem z MAT

↑ soshelp:Třeba jen pro tu radost, že podvedl podvodníka..
Píšeš to až příští týden, podle stránek předmětu ti má stačit 13 hodin na přípravu na závěrečný test. To stihneš sám s kolegy spolužáky. Snaž se..


Vesmír má čas.

Offline

 

#6 19. 06. 2010 18:12

soshelp
Zelenáč
Příspěvky: 7
Reputace:   
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Tychi napsal(a):

↑ soshelp:Třeba jen pro tu radost, že podvedl podvodníka..
Píšeš to až příští týden, podle stránek předmětu ti má stačit 13 hodin na přípravu na závěrečný test. To stihneš sám s kolegy spolužáky. Snaž se..

Nebudes mi verit, ale matice jsem tenhle semestr uz venoval takovyho casu, ale stejne mi to nejde do hlavy.
Proto prosim, jestli by se nenasel nekdo, kdo by mi pri testu pomohl. Rozhodne ne zadarmo. Ozve se mi nekdo?

Offline

 

#7 19. 06. 2010 21:25

Tychi
Příspěvky: 2463
Škola: MFF UK
Reputace:   56 
Web
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Jak znám zdejší komunitu, tak asi těžko.


Vesmír má čas.

Offline

 

#8 19. 06. 2010 21:41

kaja(z_hajovny)
Místo: Lážov
Příspěvky: 1002
Reputace:   12 
Web
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Ja myslim ze pokud financni nabidka bude dostatecne vysoka, tak snad nekoho najde.

Ja tu svoji nabidku bohuzel musim stahnout, protoze nebudu mit pristi tyden k dispozici skener ani digitalni fotak, ktery na to je asi potreba. Skoda. Mohl jsem prodat auto a koupit si lepsi .... No ale co uz. :(

Offline

 

#9 19. 06. 2010 22:35

ondrej.hav
Příspěvky: 162
Reputace:   
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Když zaplatíš nějakému lepšímu spolužákovi, nebo někomu kdo tuto doučuje, nebo jen půjdeš na pár konzultací, tak by si snad tu látku mohl pochopit, a ještě ti to k něčemu bude do budoucna..,

Offline

 

#10 19. 06. 2010 22:53

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Pomoc s testem z MAT

↑ ondrej.hav:

Spolužákovi (ani lepšímu) se snad neplatí. Nebo už také?

-----------------------------------------------------------------------

Trochu OT: co mám dělat s takovým mailem?

"Za kolik bys pro me vypočetla 5 příkladů z matematiky?" - opakovaně jsem kolegovi Bzucak odpověděla, že za nikolik, ať to sem umístí a že se to vyřeší, ale on má plnou schránku. Žádné téma zde nemá, tak to necham tak už.

Pokud to vážené Moderátorstvo někam přesune, tak děkuji.

Offline

 

#11 20. 06. 2010 17:42 — Editoval soshelp (20. 06. 2010 17:51)

soshelp
Zelenáč
Příspěvky: 7
Reputace:   
 

Re: Pomoc s testem z MAT

260 shlednuti a nikdo do toho nechce jit? : (

Offline

 

#12 20. 06. 2010 18:40

kaja(z_hajovny)
Místo: Lážov
Příspěvky: 1002
Reputace:   12 
Web
 

Re: Pomoc s testem z MAT

Jestli by z toho mohlo kapnout tech 100 000 Kc, tak se ozvete, treba se domluvime, ale neslibuju.

Offline

 

#13 20. 06. 2010 20:06

soshelp
Zelenáč
Příspěvky: 7
Reputace:   
 

Re: Pomoc s testem z MAT

kaja(z_hajovny) napsal(a):

Jestli by z toho mohlo kapnout tech 100 000 Kc, tak se ozvete, treba se domluvime, ale neslibuju.

Hm, dík, no.

Offline

 

#14 20. 06. 2010 21:05 — Editoval Kondr (20. 07. 2010 13:17)

mikrochip
Příspěvky: 225
Reputace:   -1 
 

Re: Pomoc s testem z MAT

třeba zadara...

e-mail  [redakcne upraveno]


Ni moc, ni bohatství, jen vědění žezla trvají!

Offline

 

#15 21. 06. 2010 11:01 — Editoval Kondr (20. 07. 2010 13:17)

soshelp
Zelenáč
Příspěvky: 7
Reputace:   
 

Re: Pomoc s testem z MAT

mikrochip napsal(a):

třeba zadara...

e-mail  [redakcne upraveno]

Mas mejl..

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson