Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 06. 04. 2008 01:05

apollo
Místo: Žilina
Příspěvky: 37
Reputace:   
 

nezvičajne - literatúra

...toto fórum ma z hľadiska matematiky veľmi zaujalo.. veľmi sa mi páči:) ..zistím tu skoro všetko čo potrebujem, ale zaujímalo by ma niečo z ďalšej vedy alebo umenia ;) ...chcel by som vedie? či nepoznáte podobné fórum, kde sa zaoberajú literatúrou.. prípadne nejakú stránku, hocičo.. dúfam, že to tvorcov tejto stránky nenahnevá alebo nejak nepobúri ale chcel by som sa zaobera? a podebatova? aj na túto tému.. tak ak náhodou o niečom viete, tak prosím napíšte.. ďakujem:)


Kto chce rozumie? prírode musí rozumie? matematike.
...štúdium je niečo proti čomu vediem celoživotný boj, ale zároveň je to niečo bez čoho si neviem predstavi? svoj život... :)

Offline

 

#2 06. 04. 2008 19:03

Ivana
Příspěvky: 4819
Reputace:   32 
 

Re: nezvičajne - literatúra

↑ apollo:Mohu říci , že jsem podobné forum ,  např. o přírodě nenašla . Kolegyně též hledala podobné stránky v oblasti přírodopisu a tiše nám závidí , protože žádné takové forum o přírodě nenašla . Chválím proto zakladatele tohoto fora i jejich přispěvovatele. :-)


Jedna krát jedna je  " tisíckrát " jedna :-)

Offline

 

#3 06. 04. 2008 19:47

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: nezvičajne - literatúra

Zdravim vas :-)

↑ apollo:

http://www.knihovnice.cz/diskuze/   pred casem se o to pokusili tady, jak se jim to podarilo - muzes posoudit.

Jinak, co ti brani diskutovat s nami - pod stolem mam i jine knihy, nez jen matematiku, chemii i fyziku - dokonce jeste chodim do opravdicke knihovny, nevyhybam se hudbe, ale nemam rada divadlo, ani kino :-).
Mam trochu pocit, ze se toto tema spise hodi k nejakemu pratelskemu posezeni, nez v takto psane podobe. To je samozrejme vec nazoru - pokud bude zajimave tema a dost casu, proc se nezapojit.

↑ Ivana: priroda asi take bude lepsi v realu - prirodovedne forum jsem jeste nepotrebovala hledat, ale, pokud na neco narazim, tak dam vedet :-)

Offline

 

#4 06. 04. 2008 20:29

robert.marik
Einstein
Příspěvky: 999
Reputace:   
 

Re: nezvičajne - literatúra

taky můžete takové fórum založit, myslím že bude stačit vzít nějaké hotové open source řešení, třeba Drupal.
Jde jenom o to, aby tam chodili lidi. Zezačátku to moc slavný nebude ....

Offline

 

#5 06. 04. 2008 20:33

Ivana
Příspěvky: 4819
Reputace:   32 
 

Re: nezvičajne - literatúra

↑ robert.marik:Zdravím , kolegyni to do poručím . :-)


Jedna krát jedna je  " tisíckrát " jedna :-)

Offline

 

#6 06. 04. 2008 20:50 — Editoval Olin (06. 04. 2008 20:51)

Olin
Místo: Brno / Praha
Příspěvky: 2823
Reputace:   81 
 

Re: nezvičajne - literatúra

Trochu jsem pátral a našel jsem něco:
http://spisovatel.highforum.net/

ale nijak důkladně jsem to nezkoumal, takže vůbec nevím jaké to je.


Matematika = královna věd. Analýza = královna matematiky. (Teorie množin = bohatství matematiky.)
MKS Náboj iKS

Offline

 

#7 06. 04. 2008 21:23

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: nezvičajne - literatúra

S tím založením fora — nemá to smysl, pokud na ten web nedostanete lidi. Já jsem tohle forum taky nezakládal hned jak to šlo, ale až jak jsem měl cca 500 návštěv denně na hlavním webu. Já už jsem viděl hodně diskusí třeba o webdeisgnu, kde bylo v dvaceti kategoriích celkem sedm témat, z nichž tři založil sám administrátor :-).


2+2=4

Offline

 

#8 06. 04. 2008 21:26

apollo
Místo: Žilina
Příspěvky: 37
Reputace:   
 

Re: nezvičajne - literatúra

↑ jelena:

..vďaka za ten odkaz :) ...no hladal som nieco take hlavne kvôli recenziam a pocitom citatelov.. ta stranka to splna.. no a nie kvôli rozpravaniu sa o tom, ale tak ak ma niekto zaujem preco  nie...  kludne by sa tu mohla vytvorit nejaka "pobocka" :) aj pre ine temy


Kto chce rozumie? prírode musí rozumie? matematike.
...štúdium je niečo proti čomu vediem celoživotný boj, ale zároveň je to niečo bez čoho si neviem predstavi? svoj život... :)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson