Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 01. 06. 2011 13:37

miminko.alidgy
Příspěvky: 114
Reputace:   
 

Kde zkoušet TeX?

Nevím, zda je správné, pokládat tuhle otázku zrovna sem, ale jiné vhodnější místo jsem nanašla. Pokud jsem se netrefila, tak se omlouvám. Chtěla bych se naučit TeX, ale bylo by fajn to někde zkoušet, abych viděla, jak výsledný příklad vypadá (jestli jsem napsala dobře, či špatně). Je nějaké místo, kde to můžu zkoušet? Možná to tady někde už psané je, ale je tady toho všeho horznej mrak a hledání by zabralo snad 2 dny. Děkuji za odpověď.

Offline

  • (téma jako vyřešené označil(a) miminko.alidgy)

#2 01. 06. 2011 13:38 — Editoval Dana1 (01. 06. 2011 13:43)

Dana1
Host
 

Re: Kde zkoušet TeX?

↑ miminko.alidgy:

Možno skôr patrilo do Ostatní, ale teda:

Odkaz

A keď prejdeš na stranu 1 v tomto odkaze, nájdeš odkaz na návod na použitie TeXu.

A čo maturita?

 

#3 01. 06. 2011 13:46

miminko.alidgy
Příspěvky: 114
Reputace:   
 

Re: Kde zkoušet TeX?

↑ Dana1:
Děkuji mockrát. Maturita? No já nevím. Bylo to těžké a lehké. Já mám totoži problém v tom, že chodím na nástavbu. Tam se učivo za 4 roky musí probrat za 2 roky. Takže každé téma se jen teoreticky vysvětlí, vypočítá se pár základních příkladů a jde se na jiný učivo. Takže tam byla hromada věcí, které jsem nikdy neviděla. V tom to je blbé. Teď jen doufám, že to co jsem spočítala bude stačit. Jít na podzim se mi nechce, protože už jsem přijatá na VŠ a byla by to kompilakce. Navíc můj názor je takový, že pokud nezvládnu maturitu na první pokus, nemám na VŠ co dělat. Tak doufám, že to dobře dopadne.
Děkuji moc za optání :)

Offline

 

#4 01. 06. 2011 13:54 — Editoval Dana1 (01. 06. 2011 13:55)

Dana1
Host
 

Re: Kde zkoušet TeX?

↑ miminko.alidgy:

Držím palce a želám veľa úspechov... :-)

A obdiv, že si sa na nástavbu dala...

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson