Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 27. 11. 2008 22:48

Lishaak
Veterán
Místo: Praha
Příspěvky: 763
Reputace:   
Web
 

Tito uzivatele zde nejsou vitani

Rad bych reagoval na Kondruv prispevek v tomto vlakne, prispevek #7, ktery jsem si dnes precetl, a zdalo se, ze autor chce mluvit hlasem tohoto fora, tedy i mym.

Rad bych zde pripomnel, ze Kondr patri k hlavnim autoritam zde na foru, a to nejen proto, ze zde je, podobne jako ja, temer od sameho pocatku. Jeho slovum je proto treba prisoudit patricnou vahu. Nemam v umyslu nikoho kriizovat, cili reknu predevsim svuj nazor.

Ja na tomto foru vitam VSECHNY uzivatele, kter stojii o pomoc a v ramci minimalni lidske slusnosti dodrzuji jasne stanovena pravidla. Je mi uprimne lhostejno, jaky maji nazor na sve studenty ci ucitele, a neni v moji povaze, abych si dovolil hovorit za cele forum tim, ze bych rekl, ze zde nejsou vitani lide taci ci onaci.

Podle meho mineni jedini lide, kteri zde nejsou vitani jsou ti, kteri umyslne nebo opakovane ZAVAZNYM ZPUSOBEM porusuji pravidla fora a pravidla lidske slusnosti. Udelalo by mi velkou radost kdyby toto bylo OFICIALNI stanovisko vsech autorit na tomto foru, at uz jde o moderatory nebo prispevatele s vysokou matematickou erudici. Jestlize nekdo citi nalehavou a neodolatelnou potrebu vyjadrit negativni reakci mimo tento oficialni nazor, mel by dat jasne na jevo, ze nejde o stanovisko tohoto fora nybrz o jeho osobni nazor a pohled na situaci.

Prosim kazdeho, necht vlastnim rozumem a svedomim zhodnoti tento odstavec, a prijme za sve to, co je podle nej spravne.

Vas vychovny poradce ;-)


Nothing in the world that's worth having comes easy.
Always do what you are most afraid of.

Offline

 

#2 27. 11. 2008 23:33

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Tito uzivatele zde nejsou vitani

Uznávám, přehnal jsem to, příspěvek jsem smazal.


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#3 27. 11. 2008 23:54

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Tito uzivatele zde nejsou vitani

A chci se omluvit Lukeemu který tohle fórum založil  s myšlenkou vzájemné pomoci a tolerantního přístupu a všem z vás, kteří děláte spoustu práce pro to, aby se fórum vduchu těchto myšlenek rozvíjelo.

A těm, na které byl příspěvek mířen (tj. lidem, kteří své kantory považují za blbce): pokud náhodou čtete toto vlákno, tyto názory si prosím neventilujte na fóru a rozhodně ne způsobem, který by porušoval Netiketu (viz pravidla).


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#4 28. 11. 2008 17:20

Saturday
Einstein
Příspěvky: 813
Škola: MFF UK
Reputace:   
Web
 

Re: Tito uzivatele zde nejsou vitani

tak jsem trochu smuten z toho, jak to dopadlo.. nakonec se omlouvá člověk, který dával poprávu výchovnou lekci. A to vše kvůli zapomenutému "prefixu": "Já si myslím, že na toto fórum ..."; je opravdu nutné každý příspěvek brát úplně doslova a vyvozovat z toho závěry? Uživatelé se také trestají jen za opakované přečiny z netikety.


Lasciate ogni speranza. | Podílí se na Encyklopedii Fyziky (http://fyzika.jreichl.com) | Oblíbený IT projekt http://online-domain-tools.com

Offline

 

#5 28. 11. 2008 20:19

Lishaak
Veterán
Místo: Praha
Příspěvky: 763
Reputace:   
Web
 

Re: Tito uzivatele zde nejsou vitani

↑ Saturday:

Nikdo neni trestan, nikdo neni za nic kritizovan, nikdo neni v ZADNEM PRIPADE za nic odsuzovan. Mym umyslem bylo pouze upozornit na to, ze tem chybi ten prefix. To, ze se chce Kondr omlouvat je VYHRADNE JEHO svobodna volba. Ja po nikom nic takoveho nepozaduji ani nechci, ani nikoho nenutim, aby vubec souhlasil s tim, co si myslim.

Preuju hezky vecer vsem


Nothing in the world that's worth having comes easy.
Always do what you are most afraid of.

Offline

 

#6 28. 11. 2008 20:50

Saturday
Einstein
Příspěvky: 813
Škola: MFF UK
Reputace:   
Web
 

Re: Tito uzivatele zde nejsou vitani

↑ Lishaak: Pak mi to prijde až moc puntičkářské...


Lasciate ogni speranza. | Podílí se na Encyklopedii Fyziky (http://fyzika.jreichl.com) | Oblíbený IT projekt http://online-domain-tools.com

Offline

 

#7 30. 11. 2008 17:15

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Tito uzivatele zde nejsou vitani

↑ Saturday:S Lishaakem jsme se o tom pak ještě bavili soukromě, myslím že věc už je vyřešená a nemá cenu dále debatovat o už smazaném příspěvku. Lishaak má naprostou pravdu v tom, že bychom neměli hodnotit uživatele, ale příspěvky. Je lepší pokárat tak, aby si uživatel uvědomil chybu a příště se choval lépe, než mu říct "tady tě nechceme" a vyhnat ho tak jinam, kde bude možná zase sprostě nadávat.


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson