Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 22. 11. 2015 10:31

Anet
Příspěvky: 73
Reputace:   
 

semestrální práce - kinematika

Ahoj .-)) Mám k Vám obrovskou prosbičku. Dala jsme se na dálkové studium a fyziku jsme už neměla 8let...nedělá mi problém spočítat základní věci, ale nikdy jsem nepočítala pomocí animace. Nějak si s tím nevím rady, jak začít, od jakých čísel se chytit..myslíte, že byste mi mohl někdo pomoci? :-)) Děkuji


Celé zadání je : spočítat čas a souřadnice "střetu" dvou automobilů....

A zde je ta animace, podle které máme počítat...potřebuju nějak nakoupnout..:-((

http://www.remlabnet.eu/stored/Applets/ … ob2_8.html


potřebuju nějak nakoupnout...vím že na pravé straně by měla být konestanta...Moc Vám děkuju :-* teorii dám dokupy, ale ten výpočet..ouuuu ....

Offline

  • (téma jako vyřešené označil(a) jelena)

#2 22. 11. 2015 10:56

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: semestrální práce - kinematika

Zdravím, téma máš duplicitně, navíc s chybným odkazem. Na Tvé předchozí jsem se dívala (v předešlých létech jsme celkem hodně diskutovali těchto appletů).

Nevím, jak kolegům, ale mně nejde spouštět Java (mám doma nastaveno vzdálené připojení do práce a proto omezení některých aplikací). Zkus v původním tématu přidat obrázky - např. startu, něco v průběhu a cíl. Toto téma zamknu pro duplicitu viz pravidla, děkuji.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson