Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 31. 07. 2019 19:52

edison
Příspěvky: 2622
Reputace:   47 
 

Jak vizuálně používat C++ ve Visual studiu?

↑↑ Stýv:

Stýv napsal(a):

Já používám Visual Studio, které rozhodně můžu doporučit.

Tak tohle by mě zajímalo. Jak se ve VS používá C++? Vše ostatní v něm používám v pohodě, ale nikdy jsem nepřišel na to, jak v C vytvořit normální program s oknem, kde by se prvky editovaly stejně jako ve VB, nebo C#. Vím že by to nějak mělo jít, kdysi mi to někdo ukazoval ve VS 98 a prý by to mělo jít i v tom novém. Ale prostě nevím jak a když jsem nedávno na toto téma gůglil, nenašel jsem ve VS věci o kterých tam psali... Vždycky nakonec použiju léta starej C builder, protože ten je normálně vizuální:-)

Offline

 

#2 31. 07. 2019 20:38

Stýv
Vrchní cenzor
Příspěvky: 5692
Reputace:   215 
Web
 

Re: Jak vizuálně používat C++ ve Visual studiu?

Pokud jde o použití C++ na výrobu okenní aplikace, tak doporučení zní: nedělat to. :-)

Offline

 

#3 31. 07. 2019 21:27 — Editoval edison (31. 07. 2019 21:29)

edison
Příspěvky: 2622
Reputace:   47 
 

Re: Jak vizuálně používat C++ ve Visual studiu?

No mě se to často hodí, protože když je krabička s MCU, která má komunikovat s PC, můžou oba zdrojáky používat společný .h ke komunikačnímu protokolu.

Jinak v tom Builderu je to naprosto v pohodě. Jen je už trochu starej a novej na rozdíl od novýho VS rozhodně není zdarma:-)

Offline

 

#4 31. 07. 2019 23:37

Stýv
Vrchní cenzor
Příspěvky: 5692
Reputace:   215 
Web
 

Re: Jak vizuálně používat C++ ve Visual studiu?

Neznám sice detaily tvojí konrétní situace, ale z mojí zkušenosti s programováním v C++ a C# by mě nepřekvapilo, kdyby bylo jednodušší udělat celou desktopovou aplikaci včetně implementace toho komunikačního protokolu v C#, než dělat tu desktopovou aplikaci v C++.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson