Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 14. 10. 2007 01:04

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Nová kategorie

Jak jste si už asi všimli, přibyla zde nová kategorie Paradigmata programování. U nás na UPOLu se totiž mimo jiné učíme programovat ve Schemu, což je velice, ale opravdu velice jednoduchý programovací jazyk. Akorát teda 2/3 studentů na tom vyletí :-). A vzhledem k tomu, že jsem nenašel žádné české forum, kde by se vyskytoval někdo, kdo zná Scheme a je ochotný poradit, rozhodl jsem se využít tohoto fóra.

Nějaký čas se sice asi žádný dotaz neobjeví, protože stále ještě nemám — díky softwarové chybě — aktivovaný školní účet a email a tímpádem o této bohulibé akci nemohu dát nikomu pořádně vědět, ale to se nějak překousne. Aspoň zatím zkusím vychytat všechny možné chybky.


2+2=4

Offline

 

#2 23. 01. 2008 02:33

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Nová kategorie

Tak s tím Haskellem se to moc neujalo :( podcenil jsem diskusi v ISu naší školy. Tam je vždy dost lidí ochotných Haskellovské problémy řešit. Ale v popisu kategorie to nechme, vypadá to dobře a kdyby se na toto fórum vrhl nějaký Haskellista, tak mu snad zvládneme pomoct (z úvodu do funkcionálního programování už zkoušku mám :), navíc věřím, že mezi tisícovkou uživatelů tu na fóru se jich pár s Haskellem popere líp než já).


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson