Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 09. 06. 2008 23:34 — Editoval lopson (09. 06. 2008 23:37)

lopson
Příspěvky: 84
Reputace:   
 

Přijímačky - díky :-)

Ahoj,

   tak rád bych Vám všem, kteří jste mi tu pomáhali s matikou, poděkoval. Dělal jsem přijímačky na VŠE - finance. Aaa v matice jsem to dal na 100%. Tak díky moc ještě jednou, protože bez Vaší pomoci bych to určitě nedal. Dostal jsem se přesně tam, kam jsem chtěl.


Můj dík patří zejména uživatelům:

( Jelena a Plisna ) --> za půlnoční počítání a perfektní výklady !!!
... a dalším


Díky :-)

Offline

 

#2 10. 06. 2008 00:30

plisna
Místo: Brno
Příspěvky: 1503
Reputace:   
 

Re: Přijímačky - díky :-)

urcite budu mluvit i za jelenu, kdyz reknu, ze mame velkou radost z tveho uspechu! dovednosti ne jenom z matematiky, ktere jsi na tomto foru ziskal, urcite bohate vyuzijes pri dalsim studiu. :)

Offline

 

#3 10. 06. 2008 00:33

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Přijímačky - díky :-)

Kolego ↑ lopson: :-) ,

srdecne zdravim v tuto populnocni hodinu, dekuji za krasnou zpravu a blahopreji k uzasnemu vysledku :-) :-) :-)

Ted mohu zcela klidne spat, jelikoz finance budou v dobrych rukou. Verim, ze po studiich zvoleneho oboru VS a behem dalsiho profesniho rustu ucinis pro nas klidny spanek maximum.

A pokud behem studia prece jen bude neco potreba, co budu moci poskytnout, ver, ze klidny spanek pujde stranou a urcite se zapojim :-)

Take verim, ze posilnis rady tech, kdo pomaha ostatnim, nebot takova zkusenost z prijimacek na VSE se velice ceni a vysledek - vsechna cest :-)

Uzij si leta a hodne zdaru :-)

A zcela souhlasim s kolegou plisna, ktery opet odpovedel driv :-)

Offline

 

#4 10. 06. 2008 17:10

lopson
Příspěvky: 84
Reputace:   
 

Re: Přijímačky - díky :-)

Říká se, že na ekonomkách je lehká matika, tak jsem zvědav.

A do vašich řad doufám zavítám, ale nejsem tak rychlý jako vy, kteří to máte v malíku. :-)

Aaaa na politiku to fakt nevidím. Ne že bych třeba nechtěl něco zkusit udělat pro stát, ale když vidím ty "padouchy", kteří se jen hádají a nejsou se schopni domluvit... tak fakt ne. Nerad se hádám. :-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson