Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#26 20. 08. 2010 19:35

Olin
Místo: Brno / Praha
Příspěvky: 2823
Reputace:   81 
 

Re: Zvýraznění témat

Mimochodem, přesně toto se tu už před nějakou dobou řešilo (no, řešilo je možná silné slovo, prostě se s tím něco dělalo).

Defaultní schéma je stále Mercury, že? Já jen že jsem ve svém Radiu žádnou změnu nezaznamenal :-) Ale je pravda, že to enormní zvýraznění má význam hlavně v defaultním schématu.


Matematika = královna věd. Analýza = královna matematiky. (Teorie množin = bohatství matematiky.)
MKS Náboj iKS

Offline

 

#27 20. 08. 2010 19:48

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Zvýraznění témat

↑ Olin:

Ano, Mercury. Skoro 98% uživatelů ho má nastavené. Z aktivnějších uživatelů (nad 100 příspěvků) ho používá asi 82% uživatelů.

Offline

 

#28 20. 08. 2010 20:07

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zvýraznění témat

↑ Olin:, ↑ BrozekP:

Zdravím vás,

to je má chyba - umístila jsem výsledek průzkumu, aniž bych vybavila, že takové téma již bylo. Zakladateli tématu se velmi omlouvám.

Mám tedy celou debatu okolo natírání štítů dat do citátů a přesunout do správného tématu a zde se to vymaže?

Když už jsem u mazání, prosím o smazání příspěvku od machvoj - na závěr zde (svůj, ve kterém navazuji, smažu sama), přec důrazný závěr od Mariana působí daleko lépe ("netah jej sem!" (c) - to je jaká řeč?). Děkuji.

Offline

 

#29 20. 08. 2010 20:13 — Editoval BrozekP (20. 08. 2010 20:38)

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Zvýraznění témat

↑ jelena:

Zdravím, do citátů to nedávej, zkusím to přesunout do nového tématu hromadně.

Edit: Teda do toho starého tématu.

Edit2: Poprvé a naposled, co jsem přesouval témata v databázi :-). Kdybyste někdo na fóru zpozoroval nějaké podivnosti, týkající se přesunutých příspěvků (nefunkční odkazy, …), tak mi napište, ale snad jsem všechno ošetřil.

Offline

 

#30 09. 07. 2011 21:36

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zvýraznění témat

Zdravím vás,

v sekci ZŠ a SŠ jsem založila zvýrazněné téma "Monitor", "Reparáty", "Maturity" - jsou to především odkazy na řešení kolegů a materiály, moc děkuji.

Žádnou speciální filosofii těchto témat nemám a samozřejmě budu velmi vděčna, pokud přidáte další doporučení, řešení nebo co uznáte za vhodné. A to jak do témat, tak do samotných sekcí, na MatWiki nebo doplníte geometrickou sbírku.

Případně další nápady na uspořádání hotových řešení a odkazů.

Odkaz na témata jsou i na hlavním webu, jehož filosofie je v kompetenci jen autora webu (je uveden v dolní části nalevo od tlačítka pro Večerníček) a to, prosím, konzultujte s váženým autorem.

Věřím, že žádná výhrada k předchozím ročníkům nebo k vzorovým řešením a návodům nebude. O tom, že by nám sebrali klávesnice (nebo snad i tablet), v Generálním štábu řeč nebyla.

Děkuji a mějte se hezky :-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson