Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 18. 07. 2012 17:33

peidep
Příspěvky: 59
Reputace:   
 

Podekovani...

Zdravim,

vim, ze se sem toto tema asi nehodi, ale i presto to davam sem, aby si to precetlo co nejvice lidi. Chtel bych podekovat vsem, kteri tvori tento web a vsem, kteri pomahaji resit priklady se kterymi si studenti nevedi rady. Tento rok jste mi velice pomohli, nekdy stacilo jen nakopnout, a vse slo samo. Kdyby nebylo Vas, tak asi jeste do ted resim nektere priklady :).

Kazdopadne i diky Vam sem odmaturoval a dekuji za Vasi pomoc. Odvadite skvelou praci. DEKUJI! DEKUJI! DEKUJI!

Offline

 

#2 18. 07. 2012 19:13

miso16211
Πυθαγόραc
Příspěvky: 1522
Pozice: n/a
 

Re: Podekovani...

Aj ja ďakujem. A prepačte za moje nektore zle prispevky.

Offline

 

#3 19. 07. 2012 23:47

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Podekovani...

↑ peidep:, ↑ miso16211:

:-) děkuji za zprávy a za poděkování pro kolegy. Pro upřesnění - web tvoří pouze jeden člověk, na odpovědích se podílí více kolegů.

↑ miso16211:

není to tak zle :-) - co se systematicky věnuješ korespondenčnímu semináři a přípravě na maturitu, témata máš přehledná a je v tom i hodně samostatného úsilí.

Ať se vám vede i nadále.

Offline

 

#4 20. 07. 2012 12:08

miso16211
Πυθαγόραc
Příspěvky: 1522
Pozice: n/a
 

Re: Podekovani...

↑ jelena: systematicky bych vynechal. Asi tento rok nebudem riesiť PraSe. :(  Mame moc tažke testy z angliny vše usili pujde do toho aby som čo najlepšie spravil testy z AJ, SJ, a MAT(neni ťažká ale nepodceňujem to)

Offline

 

#5 20. 07. 2012 13:40

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Podekovani...

↑ miso16211:

snad se podaří zorganizovat čas i na koníčky :-)

Na jednu stranu - studium přirozených jazyků je složitější, než studium matematiky. Teď jsem na to došla a až jsem se udivila - matematika nemá žádné výjimky z pravidel - je to tak?

Na druhou stranu - podle velmi kvalitní učitelky opravdový matematik má daleko lepší předpoklady pro studium jazyků, než nematematik.

Rozhodně jsi se zlepšil ve slovenštině (nemáš takových hrubek), ale ještě můžeš i psaním na fóru vylepšovat interpunkci :-)

Vážně - ať se vede ve všem.

Offline

 

#6 20. 07. 2012 15:52

miso16211
Πυθαγόραc
Příspěvky: 1522
Pozice: n/a
 

Re: Podekovani...

↑ jelena: štúdium jazykov (gramatika, jak co je vo vete atď.) možno ano, ale to či se naučiš a nenaučiš jazyk zavisi len a len na tebe, nie na tom či si matematik.

Jazyky sa prispôsobia ľuďom, ale ľudia sa musia prispôsobiť matematike. Je jednoduchšie sa prispôsobovať.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson