Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 23. 12. 2012 18:18

Zeck
Příspěvky: 179
Reputace:   
 

Softwarova kalkulačka

Zdravím,
nepoznáte jednoduchu soft vedecku kalkulačku na windows, ktorá by zobrazovala zlomky v prirodzenom tvare? Myslim aj vysledok aby bol v tvare zlomku. A mohla by vedieť aj integrovať a derivovať, ale nemusí. :)

Offline

 

#2 23. 12. 2012 18:57 — Editoval Miky4 (23. 12. 2012 19:18)

Miky4
Místo: Ostrava!!!
Příspěvky: 676
Reputace:   30 
 

Re: Softwarova kalkulačka

↑ Zeck:
Taky zdravím.
Možná hledáš třeba Microsoft Mathematics, umí toho celkem dost (algebra, trigonometrie, derivace, integrály, matice, komplexní čísla, řešení soustav rovnic, vykreslování 2D a 3D grafů, řešení trojúhelníku, převody (fyzikálních, chemických...) jednotek) Zvláště na dotykové obrazovce je velmi užitečné poměrně kvalitní OCR.

Offline

 

#3 24. 12. 2012 00:00

Zeck
Příspěvky: 179
Reputace:   
 

Re: Softwarova kalkulačka

Nazdar, uz skusal som dnes MS Mathematics, ale nepaci sa mi to velmi, zda sa mi to zlozite a nepaci sa mi, ze pomerne dlho trva, kym sa zapne. Ale nasiel som kalkulacku Kalkules, ktora sice nesplnuje moje poziadavky, ale inak je o 100% lepsia ako ta, ktora je standartne vo Windows. Paci sa mi ze vie vysledok uviest v tvare zlomku, este by mohla hned pri zadavani zobrazovat zlomky v prirodzenom tvare. Inak ale odporucam. :)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson