Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 04. 07. 2015 13:56

Hlavinka
Zelenáč
Příspěvky: 9
Reputace:   
 

Výpočet prvočísel

Dobrý den,

potřeboval bych poradit co dělat :-), řešil jsem problematiku s prvočísly vlastním způsobem a došel jsem k algoritmu na jejich výpočet. Použil jsem ho v programu a testoval s eratosthenovým a atkinovým sítem. Můj algoritmus měl nejlepší výsledek, takže bych rád věděl, kde bych to mohl pod "oficiálním" dohledem otestovat nebo něco v takovém smyslu :-)

Děkuji za odpovědí Jirka

Offline

 

#2 04. 07. 2015 14:18 — Editoval O.o (04. 07. 2015 14:18)

O.o
Veterán
Příspěvky: 1402
Reputace:   16 
 

Re: Výpočet prvočísel

↑ Hlavinka:

No zalezi na tom, co s tim chces delat a na jake jsi urovni. Muzes si udelat webovku, popsat svuj algoritmus a pote to postovat vsude mozne a cekat, co ti na to lide reknou ;-).

Jinak muzes napssat clanek a zkusit ho poslat do ruznych casopisu, kdyz ti to vyjde, tak ti co je to zajima si to prectou, toestuji a pripadne vydaji nejakou odezvu.
Pokud si na to tolik neveris, tak kontaktuj nejakou skupinu na nektere vysoke skole, kde maji informatiku, tam uz te bud nasmeruji nebo rovnou pozvou k sobe, at jim to ukazes. Tady se nemusis moc stydet, lide v laboratorich na skolach maji tyhle veci radi a i velmi vstricne spolupracuji, obzvlastp okud mas neco novatorskeho ;-) (btw na veku nezalezi).

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson