Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 28. 08. 2015 12:54

MILIeli
Zelenáč
Příspěvky: 2
Škola: VŠ
Pozice: Studentka
Reputace:   
 

WolframAlpha Pro Trial verze

Dobrý den všem.

Ještě v červnu šel např. podle tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=HY7VzWlzV1g stáhnout wolfram na 6 dní jako Trial verze.

Zkoušela jsem to na několika prohlížečích a vždy to skončí ke konci "nezobrazením" start free pro trial wolfram alpha, kde se potvrzuje email. Nyní mě čeká příští týden čeká zkouška a tato doba mně stačí.

Neví někdo, prosím, jak se nyní tato verze stáhne? Já to nevyužiji - jen k přípravě na zkoušku pro ověření postupů.

Děkuji za jakékoliv rady.

Milena Černá

Offline

 

#2 28. 08. 2015 14:46

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: WolframAlpha Pro Trial verze

Zdravím,

mám WINDOWS 7 a FF, u WA mám vytvořený účet. Do WA jsem se přihlásila (na základní stránce nahoře vpravo je Sign in) a potom již do "běžného WA" zadala svou úlohu. Že mám trial, mi umožní rozkliknout Step-by-Step. Nahoře napravo je mi vidět, že jsem přihlášena. K tomu jsi také došla?

Nic není ke stahování, jen lze rozkliknout podrobné řešení + asi nějaké další výhody, o kterých nevím. Jinak je možné, že pro Tvé kontroly bude vyhovovat MAW - co konkrétně máš v plánu kontrolovat? Děkuji.

Offline

 

#3 28. 08. 2015 15:01

MILIeli
Zelenáč
Příspěvky: 2
Škola: VŠ
Pozice: Studentka
Reputace:   
 

Re: WolframAlpha Pro Trial verze

↑ jelena:

Díky, k tomu jsem došla, ale nerozkryje mě to celý postup, jen část. Už jsem se s tím naučila pracovat ( s WA ) a pak jsem si zlomila čtyři dny před zkoušku ruku.

Než jsem podávala dotaz, tak jsem koukala na pravidla apod., včetně různých doporučených odkazů. Nicméně WA by byl lepší než MAW, ale děkuji za odkaz.

Kontrolovat postupy: derivací, integrálů a hlavně vyšších řádů diferenciálních rovnic.

S WA už jsem pracovala, kde byla verze trial Pro na 6 dní, kde byl Step-by-Step, ale CELÝ postup.

Nechápu, proč je to tam nabízeno, když to nelze dokončit na zkušební vezi.

Milena

Offline

 

#4 28. 08. 2015 16:09

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: WolframAlpha Pro Trial verze

↑ MILIeli:

tak to neřeknu, jakým systémem to běží - u stejného zadání mi jednou umožní rozkliknout celý postup, a jindy zas neumožní a posílá, abych si něco koupila. Trial možná bude tak stavený, že občas bude nabízet si pořídit kompletní přístup. Snad pomůže něco zadávat opakovaně.

Nicméně WA by byl lepší než MAW,

ale no :-) MAW by měl přehledně splnit, co potřebuješ (až na vyšší - nad 2. řady dif. rovnic, ale to by šlo pořešit jinak). Navíc tato sekce poskytuje k MAW podporu (viz pravý horní roh MAW) a kyž se kolotoče netočí, tak ještě pořád něco zvládneme překontrolovat ručně. Tak se případně ozývej a úspěšnou přípravu.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson