Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

  • Hlavní strana
  • » Ostatní
  • » Matfyz - fyzika, matematika (materialy pro prvni rocnik) (TOTO TÉMA JE VYŘEŠENÉ)

#1 29. 09. 2015 13:35 — Editoval O.o (29. 09. 2015 13:36)

O.o
Veterán
Příspěvky: 1402
Reputace:   16 
 

Matfyz - fyzika, matematika (materialy pro prvni rocnik)

Zdravim,

po letech jsem se dal do noveho studia a rad bych se zeptal vas, kteri studujete nebo jste studovali na matfyzu (UK) fyziku (a matematiu a informatiku ;-)), jestli byste mi neporadili, kde by se dali najit nejake materialy ke studiu?
  Zatim jsem se prolouskal jen k okruhum v sisu. Poradil by mi prosim nekdo, kde se daji najit napriklad nejaka skripta, materialy k prednaskam cvicenim, sbirky prikladu nebo neco podobneho z ceho by mohl clovek studovat dopredu? Zatim nemam predstavu jak do hloubky se co probira, tak mam trochu problem s tim zvolit nejake konkretni materialy ke studiu.

Konkretne jde o predmety Linearni algebra I (II), Matematicka Analyza I (II), a Fyzika prvni semestr (pripadne i druhy). Pokud se neco lisi s obory, tka jen projistotu uvedu, ze jsem na oboru obecna fyzika a profilovat bych chtel na teoretickou fyziku.


Moc dekuji vsem za rady :-).

Mejte se pekne.

Offline

  • (téma jako vyřešené označil(a) O.o)

#2 29. 09. 2015 14:05

Formol
Místo: Praha
Příspěvky: 782
Pozice: krotitel mikroskopů (UHIEM 1. LF UK)
Reputace:   42 
 

Re: Matfyz - fyzika, matematika (materialy pro prvni rocnik)

↑ O.o:
Ahoj,
něco vám snad řeknou během výuky, něco můžeš "vyslídit" tím, že se děda Gůglověda zeptáš:

Code:

"matematická analýza" site:mff.cuni.cz filetype:pdf

Např. Matematická analýza nejen pro fyziky I šla legálně stáhnout, nyní už nejde (asi vyšla znovu). Legendární "pěstitelky" na lineární algebru jsou taktéž k dispozici online (mnohem lepší se mi zdají skripta pro matematiky z Bratislavy - ale já se na matfyzu se vyskytuji jen při předávání Bludných balvanů).

Existuje projekt Wiki Matfyz, ale nevypadá to, že by byl nějak zvlášť aktivní.


Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Offline

 

#3 15. 10. 2015 13:45

O.o
Veterán
Příspěvky: 1402
Reputace:   16 
 

Re: Matfyz - fyzika, matematika (materialy pro prvni rocnik)

Diky googlil jsem, ale dostal jsem asi milion stranek, ktere uz byl zrusene nebo materialy odstraneny. :-)

Offline

 
  • Hlavní strana
  • » Ostatní
  • » Matfyz - fyzika, matematika (materialy pro prvni rocnik) (TOTO TÉMA JE VYŘEŠENÉ)

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson