Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 11. 05. 2020 06:16

MiroslavJavorin
Zelenáč
Příspěvky: 1
Pozice: Student
Reputace:   
 

Rozhodnuti : MFF OI nebo FEL OI

Dobry den, vážené kamarády a kamarádky. Chtěl bych se zeptat ohledně dvou univerzit, a to jsou MFF a CVUT. Obory informatika OI a FEL OI Chci na vysoké škole studovat nejenom software ingenyring a programovaci jazyky, ale i teoritičtšjší věci jako jsou informatika a matematika.
Mam hodne rad matematiku a mam nějaké poznatky z lineárné algebry a diskrétní matematiky a mám vystudovano 2 roky soukromé školy, tudiž mám ponětí, co je to zkouškové zač. Také jsem trochu programoval. Vím, co jsou datové struktury a jednoduché algoritmy

Středoskola a jakakoliv jiná matematika mě baví. O trochu méně, ale také docela hodně baví programování. Především ta jeho cast, která se tyká machine learningu, algoritmu a programování věci jako jsou drony. Naněštěsti fyziku dobře neznám(skoro vůbec neznám), abych šel třeba na kyr.

Mymi dotazy jsou:
1) Jaký je takříkajic základní rozdíl mezi těmito dvěma obory?
2) Je MFF OI složitá jako prd(slyšel jsem, ze ano, ale preferoval bych precist názory těch, kdo ji vystudoval)? Je MFF OI natolik teoretická, ze ve srovnání s CVUT OI programování na ni skoro se nevěnuje.
3) Rad bych přečetl od těch, kteří vystudovali nebo studují alespoň jeden z těchto oboru, oc to jde. Ty nejobtižnějsi a nejzájímávějši věci

Dekuji všem za odpověd' a přeji hezký den(nebo noc, zalezi to na čase)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson