Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 02. 02. 2021 15:06

Konkys
Zelenáč
Příspěvky: 6
Škola: ČVUT
Pozice: Zaměstnanec
Reputace:   
 

Přípravek na lepší soustředění/koncentraci

Zdravím. Chtěl bych se rovnou zeptat jestli tu někdo máte zkušenost s nějakým přípravkem/lékem/doplňkem na lepší koncentraci, soustředění učení apod. Potřeboval bych to hlavně do práce, kde poslední dobou bývám dost psychicky vyčerpán a je těžké se soustředit 8 hodin v kuse při koukání do počítače bez žádného rozptýlení. Zajímají mě hlavně tyto tablety https://recenzezdarma.cz/mindflow-recenze/ které jsou asi nejznámější a nejrozšířenější. Fungují doopravdy? je na ně spousta reklam, ale vypadá to že je užívá dost lidí.. zajímala by mě osobní zkušenost, jestli to je opravdu cítit, nebo je to jen placebo. Díky

Offline

 

#2 02. 02. 2021 18:19

marnes
Příspěvky: 11183
 

Re: Přípravek na lepší soustředění/koncentraci

↑ Konkys:
soja lecitin taky naní špatný


Jo. A na začátku vás zdravím.

Offline

 

#3 02. 02. 2021 19:54

check_drummer
Příspěvky: 4623
Reputace:   99 
 

Re: Přípravek na lepší soustředění/koncentraci

Káva/čaj, delší přestávky, procházka nebo nějaká sportovní aktivita v půlce práce, zcela jiná činnost v přestávkách, např. nějaká hra na telefonu, apod. Jsou prý nějaké výzkumy, že po 45min se člověk tolik nesoustředí, ale za sebe bych řekl, že po 2hod to určitě nějakou přestávku chce.


"Máte úhel beta." "No to nemám."

Offline

 

#4 07. 02. 2021 22:56

mukel
Příspěvky: 242
Reputace:   
 

Re: Přípravek na lepší soustředění/koncentraci

Ja mám vyskúšané tablety z rakytníka od firmy Energy. Volá sa to revitae. Keď beriem 2 tablety ráno na lačno, tak ma to nabije neskutočným množstvom energie. Bežne som si musel poobede aspoň na pol hodiny ľahnúť, ale teraz to nepotrebujem a som hore do neskorých nočných hodín.

Ale neviem, či to je aj na sústredennosť.


Pomohol som? Nemusíte ďakovať.
Zvyšenie reputácie postačí. ;-)

Offline

 

#5 13. 07. 2021 09:17

Konkys
Zelenáč
Příspěvky: 6
Škola: ČVUT
Pozice: Zaměstnanec
Reputace:   
 

Re: Přípravek na lepší soustředění/koncentraci

zkoušel jsem ty rakytníkové tablety a docela mi to pomohlo, ale asi ne tak jak jsem si představoval.. :( ale jak píšu, únava není můj jediný problém, potřeboval bych něco i na zlepšení koncetrace.. vím že  chci asi hodně, ale snažím se zlepšit i ostatní faktory, které na to mají vliv a tolik to nepomáhá. Není tu někdo kdo má s něčím zkušenost?

Offline

 

#6 29. 07. 2021 15:21

Zdenapppp
Zelenáč
Příspěvky: 1
Reputace:   
 

Re: Přípravek na lepší soustředění/koncentraci

Na zlepšení koncentrace se určitě hodí ženšen, který má dále vliv také na pamět a imunitu. Podobné účinky má i guarana, která je na rozdíl od ženšenu bohatým zdrojem energie. Doporučuju brát pravidelně hodně vitamínů a také správně spát. Podpůrně a pravidelně beru Novirus.cz anebo GuaranaPlus právě kvůli ženšenu a obsahu důležitých vitamínů.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson