Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 07. 03. 2022 00:43

Adam03
Zelenáč
Příspěvky: 3
Reputace:   
 

Výber vysokej školy

Ahojte, mám prosbu o pomoc s výberom vysokej školy. Chodím na 8-ročné gymnázium, maturujem z matematiky a fyziky a priemer za posledné 3 roky mám do 1,25. Najviac sa mi páči matematika. Mám pocit, že ma baví všetko a stačí mi prečítať si študijný plán daného programu a hneď si viem predstaviť ísť to študovať.

Zatial vyberám z týchto škôl:

STU svf
Matematicko-počítačové modelovanie
Inžinierske konštrukcie a dopravné stavby

STU fei
Robotika a kybernetika

STU sjf
Aplikovaná mechanika a mechatronika

UK fmfi
Matematika

Zatiaľ som bol v tom, že pôjdem na to matematicko počítačové modelovanie, ale čím viac pozerám strojárske a elektrotechnické školy, tým viac sa neviem rozhodnúť. Máte niekto skúsenosti s týmito školami? Ako ste si vyberali vy? Vedel by som sa zamestnať len matematikou?  Čo hovoríte na program matematicko počítačové modelovanie a na uplatnenie po tejto škole? Bojím sa programovania, lebo s týmto skúsenosti nemám. Dá sa zvládnuť programovanie na vysokej škole ako úplný začiatočník?
Ďakujem 🙂

Offline

 

#2 07. 03. 2022 08:08

vlado_bb
Moderátor
Příspěvky: 6212
Škola:
Reputace:   142 
 

Re: Výber vysokej školy

↑ Adam03:Rozhodnutie o studiu je dolezite a podla toho, co si napisal, nie je mozne zodpovedne ti poradit. Ja by som (znovu) isiel na matematiku. Ale ja som ja a ty si ty.

Offline

 

#3 07. 03. 2022 09:17

Stýv
Vrchní cenzor
Příspěvky: 5691
Reputace:   215 
Web
 

Re: Výber vysokej školy

Dá sa zvládnuť programovanie na vysokej škole ako úplný začiatočník?

Urcite. Ostatne vetsina tvych spoluzaku na tom bude stejne.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson