Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 19. 06. 2010 03:12 — Editoval elGeKoN (22. 06. 2010 10:23)

elGeKoN
Zelenáč
Příspěvky: 10
Reputace:   
 

POMOC při zkoušce zn. spěchá

Zdravím

Bohužel vrchol mých matematických znalostí se konal v 9. na ZŠ v rámci příprav na příjmačky. Od té doby se nám žádny z profesorů nikdy nevěnoval nějaké to vysvětlování, jen ty testy a pětky. Dnes ráno v 9:00 budu sedět na zkoušce z matematiky (profesorka si to ale nazvala úplně jinak, k tomu si napsala vlastní učebnici a žádná jiná se tak nejmenuje :-D ). Mno nic - jednoduše - neumím to. Zápočet jsem nějak uhádal, ale teď je zkouška a je to dosti ,,ostré" S babou prý není žádná řeč. A tak scháním někoho, kdo by mi zítra pomohl. (nevím jestli nejsou proti pravidlum finanční odměny, ale ani tomu se nebráním v případě úspěchu ovšem). Okruhy: mocniny a logaritmy, obsahy rovinných obrazců, elipsa, hyperbola, parabola,... vektory, matice(základy umim xD), element. fce - grafy, limita a spojitost fce, derivace, l,hospit. pravidlo, relat.extrémy, průběh fce., neurč. integrál, urč.int.

Pokusím se nějak nahrát z mobilu vyfocený příklad plus ještě teď jeden vzorový test který už byl zadán.

Budu moc vděčný když mi někdo pomůže. Už takhle je tenhle semestr peklo a matika (i když ji mám celkem rád) je úplně mimo obor. Nejlepší je, jak nám furt říká ,,vy jste z toho ČVUTčka, vy to musíte umět" .... jenomže naše univerzita nemá s ČVUT nic společného (před nimi smekám) a můj obor už vůbec ne.

Prosím pomozte :-(

Offline

  • (téma jako vyřešené označil(a) jelena)

#2 19. 06. 2010 03:18

elGeKoN
Zelenáč
Příspěvky: 10
Reputace:   
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá

Tak vzorový nejde ... prý to vypadá, jako by to nebyl obrázek .... ovšem že je, něco jiného ve formátě .jpg ani neznám.

Offline

 

#3 19. 06. 2010 03:19

elGeKoN
Zelenáč
Příspěvky: 10
Reputace:   
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá




tak snad žeby ????

Offline

 

#4 19. 06. 2010 07:42

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá

Finanční odměny nejsou proti pravidlům, ale je to tady drahý podnik.

Ale sypat do jednoho tématu více různých zadání, němít žádný vlastní nápad, nemít čítelný matematický zápis a učitelce říkat "***" proti pravidlům je.

zde vypočteš derivace i s postupem http://user.mendelu.cz/marik/maw/index. … m=derivace

obsah obrazce: zde vytvořiš obrázec a pak použiješ znalosti z 9. třídy ZŠ.

Ke statistice:

http://mathonline.fme.vutbr.cz/Popisna- … fault.aspx

http://mathonline.fme.vutbr.cz/Nahodna- … fault.aspx

(za hodinu se to dá v pohodě naučit a pohopit).

Pokud chceš něco konkrétně a dle pravídel, tak, prosím. Zdravím.

---------------------

Жизнь не сахар и не мед...

Offline

 

#5 19. 06. 2010 11:26

elGeKoN
Zelenáč
Příspěvky: 10
Reputace:   
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá

Kouknu na to. Nakonec jsem zkoušku ze zdravotních důvodů (objevuji své nové alergie) musel odsunout. Moc děkuji a omlouvám se za ... svou neplechu.

Offline

 

#6 22. 06. 2010 01:38

elGeKoN
Zelenáč
Příspěvky: 10
Reputace:   
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá

Jinak to stále platí ... tentokráte na 24.6. od 9:00 .... takže kdo by byl ochoten .... budu vděčný.

Offline

 

#7 22. 06. 2010 01:44

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá

↑ elGeKoN: platí, co jsem řekla v předchozím příspěvku. Navíc vaše návrhy vedou jen k problémům a opravněně se to řeší to tady. Všimni, že Tvůj postoj jsem pozitivně ocenila, tak není nutné to měnit.

Pokud nemáš zájem, aby téma bylo uzamčeno, tak už nic nenabízej a postupuj podle pravidel.

Zdravím.

Offline

 

#8 22. 06. 2010 10:58

elGeKoN
Zelenáč
Příspěvky: 10
Reputace:   
 

Re: POMOC při zkoušce zn. spěchá

↑ jelena:a ... hlasování (a debatu okolo) jsem si přečetl. Chápu, že to zde takto nepůjde a děkuji za upozornění.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson