Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 26. 05. 2008 15:38 — Editoval liquid (26. 05. 2008 15:39)

liquid
Příspěvky: 440
Reputace:   
 

Dekuji

Omlouvam se ze zakladam takovyto "zbytecny" topic, ale rozhodne zbytecny neni :)

Dnes jsem maturoval, pisu sem jeste ted nez se vypravim pryc, protoze pocitam ze se na net tak tyden nedostanu... (vsak vy uz rozumite...)

Odmaturoval sem s vyznamenanim !

Ja, ktery vzdy prolejzal se 4kama apod...

Ale proc to sem pisu?

Mno prece protoze sem maturoval z matematiky taky...

A za jedna...

Takze bych chtel podekovat za cele toto forum...

Diky Administratorovi za to, ze vubec takoveto forum a vubec stranka o matice vznikla! DIKY!

Jinak nechci tu jmenovat uzivatele kterym dekuju, protoze bych na nekoho nerad zapomenul...

Ale jednoho- jednu, zminit musim... a to je JELENA !
Jeleno, dekuju ti neuveritelne moc, ze si mi pomahla odstartovat uceni matiky, diky za vsechny zaklady, a za bleskove odpovedi, diky kterym sem nad malickostmi neskejsnul cely den... Vazne mas obrovskou zasluhu na tom, jak jsem se v matice posunul...
takze jeste jednou Jeleno, DIKY !

vsem at uz jakoli aktivnim ostatnim clenum take dekuji, a take moderatorum apod apod...

Take musim zminit uzivatelku Ivana... je uzasne ze se najde nekdo takovy, kdo nevaha a prikald vypocte na paapir, doplni uzasnym nakresem a to vse strucne a jasne  a naskenovane, strcene az pod nos...

Vazne se tu sesla uzasna komunita lidi, kteri jsou ochotni napriklad cely priklad napsat v tom TeXu ikdyz je to pomerne casove narocnejsi...

Jeste jednou diky vsem!

timto se neloucim, ceka me jeste VS a rad tu budu pomahat, jak jen budu moct...

DIKY

(pro ty co to opravdu cetli, tak pardon za tu dylku :D )

Offline

 

#2 26. 05. 2008 19:07

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Dekuji

↑ liquid:

Zdravim!!! a moc dekuji, ze jsem mela moznost toto opravdu cist, stalo to za to :-)

A je nas tady urcite hodne, komu tato zprava dnes zvedla naladu a jeste bude zvedat  :-)

Tak ja konecne poustim palec, ktery poctive cely den drzim, a uz mohu tleskat a jinak se radovat a to take budu :-)

V tom drzeni palce to, pochopitelne, nebylo - za ten pulrok jsi dokazal hodne hodne moc a verim, ze jeste budes moci dokazat.

Uzij si toho pocitu zaslouzeneho uspechu, spokojenosti s vlastnim vykonem a pocitu jistoty a viry v sebe. Strasne moc ti preji, aby i dal se podarilo vse, co si postavis za cil.

A budme spolu nejen tady na foru, ale i jinak (byt to je jen virtualne :-), pokud muzeme alespon trochu si navzajem pomoci a navzajem se podporit :-)

Hodne zdaru vsem :-)

Offline

 

#3 26. 05. 2008 19:15

Ivana
Příspěvky: 4819
Reputace:   32 
 

Re: Dekuji

↑ liquid:Mám velikou radost , že jsem mohla malinko přispět k tomu , aby se ti matika zalíbila . Přeji ti i nadále elán a nadšení a hezké prázdniny . :-)


Jedna krát jedna je  " tisíckrát " jedna :-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson