Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#1 21. 12. 2009 08:50

halogan
Ondřej
Místo: UK
Příspěvky: 4528
Škola: IES FSV UK (09-12, Bc.)
Pozice: student
Reputace:   106 
 

Feedback na matweb.cz

Hezké chladné ráno přeji,

měl bych tu dotaz na Lukáše. Psal jsi, že jsi už dostal 500 e-mailů jako feedback, tak mě zajímalo, co lidé píší. Nechci tu porušovat nějaké listovní tajemství nebo tak něco, stačí jen úryvek e-mailu bez jmen a adres. Sice sem někdo tu a tam napíše, že jsme mu pomohli, ale ruku na srdce, zas tak často to nebývá :-)

Zajímaly mě nějaké akademické úspěchy, konce stresů apod. Pokud to posílat z jakéhokoli důvodu nechceš, tak mé téma můžeš rovnou smazat.

Díky a hezké svátky přeji.

Offline

 

#2 13. 02. 2010 12:12

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Feedback na matweb.cz

Jeden takový mail doputoval jako FWD i ke mně. Abych nějak neporušil listovní tajemství, zbavím ho veškerých údajů vypovídajících o identitě zmíněných osob:

**** napsal(a):

Ahoj ****,
díky za krásný mailík.
Zkouše* jsem najít na foru mail na ****, ale objevuje se tam jen
web. Ale jak jsem tak procháze* ty příspěvky, tak jsem tam zahléd*
i ****, i t* se mnou uš* kus té trnité cesty.
Mohu-li Tě, ****, poprosit, vyřiď jim také mé velké díky. Vím,
že to se mnou nebylo jednoduché, proto si vážím té vaší vytrvalosti.

No a jinak jsi to odhad* naprosto správně - už se tady na mě směje
****... ale naštěstí zrovna **** beru jako příjemný
relax (akorát ta **** je nějaká veliká)...

**** a fyzika mě na ekonomické fakultě snad mine, ale s tou ****
se asi a ráda ozvu.

Také já Tobě a Vám všem i já přeji pevné zdraví a radosti ze
svých blízkých.

Pěkný večer  :)
****


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#3 13. 02. 2010 12:24

Wotton
Logik
Místo: Plzeň
Příspěvky: 825
Reputace:   25 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ Kondr:

Zdravím,
Myslím, žes nemusel tak moc hvězdičkovat, protože další úryvky z tohoto mailu jsou už známy:-)


Dva jsou tisíckrát jeden.

Offline

 

#4 13. 02. 2010 15:12

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ Wotton:

vážený Moderátor kolega Kondr samozřejmě může hvězdičkovat, jak se mu libí a podle toho, kolík zrovna času na hvězdičkování má (udělá radost Marianovi a mi, kdyby byl v Opavě nedostatek ***снежинок***).

Už dosť, lebo ešte začnem plakať. (c) - tento mail totiž má daleko hlubší Feedback, a sice: [b]"Tak budem *** drzet palce, vic se toho asi takhle na dalku a narychlo delat neda"[/b] ze srpna 2007 - když jsem poprve doplňovala dávky od pana D. za konzultací kolegy Kondra, v dalších letech se to posílalo dál, až se dostalo i k Marcele. Zajimavé, že každý z kolegů, kdo tuto informaci využíval, dělal toho samostatně velmi moc (já bych to takto v dálkovém studiu nedokazala).

Když jsem teď prošla hooodně mailů, tak by každý stal za zvěřejnění, ale to by samozřejmě nešlo. Všeho si velmi vážím a všem děkuji.

Dotaz z předvánočního období byl původně směřovan na váženého Admina, tak doufám, že už dokončil zdobení cukroví eulerovským tahem a případně zpracuje nějakou statistiku, děkuji.

Pro Vážené Velitelstvo mám momentálně velké pochopení, nemají to snadné, aby všechno zde fungovalo, jak má (děkuji :-) - u kamarádů na Východě, kde mám moderátorsky dohlížet na okrajvou chemii, se udělala revoluce a je potřeba rozhodit témata do příslušných sekcí (... ale уважаемому Руководителю проекта se neodmlouvá :-) snad to do pondělí provedu - neb toho času zas až tolík není).

Zdravím :-)

---
***через память прошлых лет

Offline

 

#5 14. 02. 2010 18:33

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Feedback na matweb.cz

Pár útržků z posledních emailů:

„Já jsem ti chtěl jen poděkovat za podání vysvětlení, některých věcí, které je přehlednější, než náš učitel... Diky“
„Ahoj, nejdřív bych ti chtěl strašně poděkovat za tvoje stránky hodně mi pomáhaj s přípravou na příjmačky na VŠ :-)“
„Ahoj, mám moc rád tvé stránky, když si chci něco připomenout jukám automaticky sem. Jsou krásně napsáné velké díky za to.“
„Ahoj, jen Ti chci poděkovat za skvělou práci na MatWebu! Opravdu nic mě nedokáže informovat lépe, než tvůj web. Dokonce i Wikipedie je na tebe krátká.“

Obyčejně je za tím ještě něco ve smyslu „…ale ten příklad v kapitole XYZ máš špatně.“ :-).


2+2=4

Offline

 

#6 19. 02. 2010 23:16

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ Lukee:

Děkuji za působivou přehlídku došlé pošty (jen tak, nedošlo něco k problému "kvadratická funkce"?)

Byla jsem se dnes podívat, v jakém stadiu je MA pro IT (už je nastartováno) a cestou jsem zahledla takové odkazy online. (je potřeba projit po strance). A nakonec oklikou jsem se vratila na goniometrické rovnice a je třeba uznat, že "Patý přiklad" byl opravdovým objevem.

Další objev byl ve větě: "Nyní nachází čas vzpomenout si na naši substituci" - tento obrat mi hodná dcera vysvětlila jako "hledal, za jak dlouho".

Původně jsem měla v plánu pohovořit k sekci "Vzorové příklady" a k úspěšnosti mailové akce "Za témata zodpovězenější" - myslím, že se podařila, ale už jsem se zcela slohově vyčerpala (a navíc momentálně jsem uzavřena v práci, abych dokončila něco, co jsem rozdělala).

Dotaz - smím navrhnout udělit panu Kovářovi právo o(d)značovat témata? Jelikož zůstává s příspěvky ve "vyřešených tématech", také je možné, že tuto funkci bude potřebovat pro prosazování myšlenek MA pro IT u svěřenců

Děkuji.

Mějte se :-)

Offline

 

#7 20. 02. 2010 00:07

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ jelena:

Zdravím, právo uděleno.

Offline

 

#8 20. 02. 2010 10:39

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ BrozekP: jen doufám, že se moc nezlobí.

chladné ráno(c), pozdrav :-)

Offline

 

#9 13. 06. 2010 18:57

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

V dnešní poště jsem měla mail, který byl odpovědi na můj mail z 13.06.2007, navazoval na otázky rozpracované na fóru a dotahované ještě pomoci mailů.

...a tak s radostí oznamuju, že syn ... odmaturoval a chystá se na (...název VŠ). Spadl mi obrovský kámen ze srdce. Udělal i řidičák. Dobré zprávy se mají šířit do světa :0)

Tak to s radosti šiřím, za zprávy děkuji a doufám, že jsem provedla dostatečnou cenzuru, aby nebylo porušeno mailove tajemství.

Také mám hlašení, že někdo, kdo s nami v roce 2007 začínal matematiku VŠ I, již se chystá bakalářkovat, snad se dočkáme i takových zpráv.

Ať se všem daří :-)

Offline

 

#10 30. 06. 2010 19:02

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

Z rozboru poslední pošty (doufám, že neporuším mailové tajmeství)...

Kolegyňka Maca oznamuje, že úspěšně ukončila 1. ročník VŠ, děkuje vám a přejeme si pohodové léto.

Kolegyňka Ado úspěšně dokončila svá Bc. studia a bude skládat zkoušky do dalšího studia - příští tyden budeme držet palce.

Ado nejen začínala s nami přípravou na studia (v roce 2007), ale také se zasloužila o napomenutí 2. pozoruhodné limity (kdy mi to úplně vypadlo) a iniciovala toto Marianovo dílo. (na LA pro Ado přes jiné komunikační prostředky dohlížel kolega Kondr), děkujeme).

Vážený Moderátor kolega Kondr nejen informoval o zdarné obhajobě své Bc. práce, ale také i o úspěchu obhajoby kolegy Anode, na jehož výzkumu se místní pospolitost podílela.

Kolega Hanzy se podělil o výtečný výsledek ZUŠ bicí nástroje.

Vážené Velitelstvo, ač umístilo své práce, tak o výsledku zatim neinformovalo, proto v raportu neuvedu, ale věřím, že bude doplněno.

Asi jsem také něco dokázala, ale už jsem to úspěšně zapomněla.

Mějte se pěkně.

Offline

 

#11 30. 06. 2010 19:21

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ jelena:

Zdravím, informaci doplním nejdříve 14.9.2010.

Offline

 

#12 30. 06. 2010 19:40

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ BrozekP:

Také pozdrav a děkuji.

Práci jsem četla - je dobře čitelná (překvapilo v jednom okamžiku (u popisu funkcí) použití slovního spojení "naráz nastává" - zřejmě bylo ve významu "najednou (zároveň) nastavá", ale působilo jako "nečekaně, náhle nastává". Je to skutečně tak myšleno? (cituji to z hlavy - security...).

Hodně zdaru přeji.

Offline

 

#13 30. 06. 2010 20:00

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ jelena:

Děkuji, to mě těší, že jsi ji četla :-).

Zde mohou naráz vzniknout tři virtuální stavy pouze pro dostatečně malé hodnoty b.

To, že vznikají tři virtuální stavy, je trochu nečekané (alespoň se zdálo, že pro vedoucího ano, já bych se ničemu nedivil, zas tak do toho nevidím :-) ). Ale slovo "naráz" bylo opravdu myšleno ve smyslu najednou, zároveň, při jedné konkrétní hodnotě $\lambda$.

Offline

 

#14 01. 07. 2010 09:58

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ BrozekP:

Děkuji. Jako spisovatelský trik to zapůsobilo dobře a přitahlo pozornost. Jinak je i celá práce velmi přijemně čitelná, děkuji.

A už vím, co se mi podařilo, konečně po 8 letech jsem měla validační zprávu, za kterou nejen, že netepali, ale i pochválili (však to už byl skoro román) + přejezd na nový server (za trochu dramatických podmínek, ale snad úspěšně, zaklepu).

OT: mám neuvěřitelnou schopnost šířit OT ve všech tématech. Tedy již ukončím a zpět k Feedbacku.

Offline

 

#15 03. 07. 2010 12:08

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Feedback na matweb.cz

↑ jelena:
Obhájeno na výborně.


2+2=4

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson