Matematické Fórum

Nevíte-li si rady s jakýmkoliv matematickým problémem, toto místo je pro vás jako dělané.

Nástěnka
22. 8. 2021 (L) Přecházíme zpět na doménu forum.matweb.cz!
04.11.2016 (Jel.) Čtete, prosím, před vložení dotazu, děkuji!
23.10.2013 (Jel.) Zkuste před zadáním dotazu použít některý z online-nástrojů, konzultovat použití můžete v sekci CAS.

Nejste přihlášen(a). Přihlásit

#51 20. 07. 2010 19:57

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

Rázný zásah drsného Moderátora byl zaznamenán - udalost ručně přepíší ze Zabudek do příslušného řádku tabulky hrdinských činů drsných Moderátorů.

Také zde byla zaznamenána působívá zablácená cesta, ale teď se mi nezobrazuje nic. Kde je cesta?

Děkuji a zdravím.

----
Než zapomenu:

Takový П. Налич - má vtip, má šarm (Důkaz МКПН в Б1 je dobrá kvalita záznamu, ale Дропс si najdete sami, trochu volnější slovník používá - to bych neodkázala), tak co ho vede, že se nechá poslat na Eurovision?

A proč někdo jde studovat Metematiku, když potřebuje nejdřív navštěvovat vyrovnávácí třídy? Ovšem peče Matematického ústavu v Opavě je obdivuhodná a setkání s paní Hozovou je udalost.

Offline

 

#52 20. 07. 2010 22:01 — Editoval kaja(z_hajovny) (20. 07. 2010 22:02)

kaja(z_hajovny)
Místo: Lážov
Příspěvky: 1002
Reputace:   12 
Web
 

Re: Zapomněnky

↑↑ jelena:
Dobry den, prave jsem dosahl kritickeho poctu prispevku a proto se chci rozloucit, Ale ja se vratim.

Literarni soukromi je urcite dobry tip na cteni. Zdenicka mi jednou vykladala o soukromem zivote nasich klasiku z obdobi Kaji Svetle, a az jsem si rikal, ze by se to nijak neztratilo mezi zpravami z dnesnich bulvaru :)

Tak ja se loucim se vsemi uzivateli fora. Název vlákna "Zapomněnky" je až osudový ......

Offline

 

#53 20. 07. 2010 22:10

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Zapomněnky

↑ jelena:
Opraveno, díky za upozornění.


2+2=4

Offline

 

#54 21. 07. 2010 11:25

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ kaja(z_hajovny):

Opět povzdechnu, že netiketa nám neukládá způsob chování v takové situace. I když jsem byla připravena na tento okamžik, stejně jste velmi dojal, jak zprávou, tak i výběrem hudby, děkuji.

Karolína musela být odložena, neb uslzenou Karolínu bych do knihovny nemohla vrátit a šla jsem včera raděj žehlit - to je jistota.

Tak již tradičně - děkuji a buďte ve zdraví a v pohodě v každé transformované podobě a v každém prostoru a nově a tematicky: букет незабудок. A toužím po návratu (c).

Ke Karolíně - v tom, co čtu, má jiný styl a projev, než v románech, a navíc mi to časově zapadá do času prvních dílů oblibené maďarské knihy (tu jsem četla již bezpočetkrát).

Ve výtisku, co čtu, někdo se příliš zabyval výzkumem vztahu s Nerudou, ale závěry z poznámek mi třeba vůbec nesedí na závěr, který bych z toho textu udělala. Tož tak vzníká možna i trochu bulvar.

↑ Lukee: děkuji za opravu, ale právě jsem obdivovala nápaditost někoho z Moderátorů, že místo tohoto nesmírně podnětného papíru, byla umístěna fotografie (zeleno-modro-šedé tony, hlavní prvek - trochu rozbitá asfaltka uprostřed polí, na asfaltce kaluž, v dálce v pravém horním rohu stromořádí kolmo cestě). Tato cesta je kde? A byla vůběc?

---------------------------------------------------

Každopadně váženému Moderátorovi kolegovi Kondrovi se podařilo založit velmi zdařilé téma - tak s jeho potenciálem to není dívu, děkuji.

--------------------------------------------------

OT: neměli bychom zvyšit odbornou uroveň místního prostředí a snižit počet OT příspěvků? Pro náhodného kolemjdoucího to zde musí působit ... jako literárně-zebrologický kroužek, pěvecký sbor, sportovní sekce (ta je slabá)  s občasnými prvky matematiky.

Zda to byl zájem tvůrce tohoto fóra?

--------------------------------------------------

Ирония судьбы  "посверкивая циркулем железным..."

Offline

 

#55 21. 07. 2010 14:56

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Zapomněnky

↑ jelena:
Vůbec nevím o čem je řeč, žádnou cestu jsem tam neviděl a v žádném jiném příspěvku už se nikdo obrázek vkládat nepokouší.


2+2=4

Offline

 

#56 21. 07. 2010 17:01

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ Lukee: ani stromořádí v pravém horním rohu?

Tak tedy můžeš s klidem zapomenout, děkuji :-)

Ale jen tak na okraj k obrázkům: http://forum.matweb.cz/viewtopic.php?id=8123

v příspěvku 4 (od Ivany) je obrázek, žádný EDIT nebyl, po 4 hodinách od příspěvku se hovoří o chemické rovnici (a kolega O.o je skutečně chěmík, tak snad chemickou rovnici pozná). A kde je rovnice (viz můj závěrečný příspěvek)?

---------------------

No alespoň mohu skoro jistě odpovědět na dotaz úžasného Stýva - dotyčný kolega se záhadnou matematikou studuje obor MCR (Management cestovního ruchu) a tedy jejich "matematika" se skrývá pod názvem "Kvantitativní metody".

---------------------
Teď se vydám na tuaregskou pouť horkou Opavou, abych došla k ještě více horké žehličce. Pak samozřejmě trpím vidinou oazy. Zdravím :-)

Ты на море не бывала, чаек не видела....

Offline

 

#57 21. 07. 2010 17:18

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Zapomněnky

↑ jelena:
Aha, tak ještě asi 100 obrázků mělo špatně nastavená práva, nemám zdání proč. Nastavil jsem to správně, tak že by snad už...? :-)


2+2=4

Offline

 

#58 21. 07. 2010 19:53

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ Lukee: děkuji.

To ovlivnilo, že se zobrazuji šípky v reakcich, ale ten obrázek v příspěvku Ivany je jiný, než původně byl. Ovšem teď již není možnost procházet seznám souborů-obrázků, tak těžko mohu hledat časově "okolo". Ovšem už jsem "okolo" procházela, když jsem psala svůj příspěvek.

Fotografie s cestou určitě byla, ještě jsem obdivovala vtip někoho z vážených Moderátorů a chtěla jsem i napsat děkovné sdělení. Ovšem bylo to v období, kdy jsem byla moc upracovaná a unavená (tedy do 05. července časově), tak jsem na to zapomněla. Buď se někdo přihlásí nebo se to třeba směrovalo jinam. Když už se nezobrazovala, tak v adrese bylo něco .....upol...

To je všechno, co si pamatuji (tedy fotografických podrobnosti bych si vybavila i víc).

A hlavně se obávám, že vážený základatel tématu bude mít výhrady, že zde nemáme řešit technické problémy s obrázky a navíc já nesmím zapomenout na žehličku.

A také, že s П. Наличем si mám jit řvat jinam.  Když oni mi tak připomínáji Traband před rokem 2007 (a to už vůběc do Zabudek nepatří).

Tedy bych navrhovala konec obrázkového OT, děkuji.


---------
и оставили плакать на стиральной машине.... Ах, я один в поле воин, справедлив и спокоен...

Offline

 

#59 21. 07. 2010 22:51

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Zapomněnky

↑ jelena: Zakladatel tématu v duchu svého úvodního příspěvku zapomněl, co se tu všechno řešilo, vybavuju si akorát že se bude konat nějaký návrat. Asi událost sezóny, když z plánovaného přestupu roku sešlo.

S tím upolem je míněno úložiště zde: http://phoenix.inf.upol.cz/~havrlanl/matweb/ ?

Ostatně i pěvecký sbor může mít odbornou úroveň.


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#60 22. 07. 2010 01:49

Lukee
Administrátor
Místo: Opava
Příspěvky: 1850
Škola: UPOL, Informatika
Pozice: Roznašeč reklamních bannerů
Web
 

Re: Zapomněnky

↑ jelena:
Jedná se o tento příspěvek? To se když tak mělo nahlásit už předtím. Já myslím, že vím, v čem je chyba. Když jsem poprvé psal upload, tak jsem kolizi názvů vyřešil tak, že jsem ke každému názvu přičetl náhodné číslo v rozmezí 1 až 999, což mělo zaručovat unikátnost názvu souboru v celé složce. Myslím, že tenhle případ ukazuje, že to byl velmi špatný nápad :-). Ivana pravděpodobně pojmenovala dva (nebo více) soubory stejně (ten špatně vložený obrázek se původně jmenoval IMG.jpg) a následně se vygenerovalo stejné náhodné číslo, čímž novější obrázek přepsal ten starší. Nemám tušení, proč jsem to udělal tak blbě nebo proč jsem alespoň nezvětšil ten interval. Později už se k názvu přidával čas vložení, takže kolize by vznikla jen v případě, že se uploadují dva obrázky se stejným jménem ve stejný čas.

Ten obrázek, který tam je teď, je ze dne 27. 4. 2009, takže tam zcela určitě nepatří. Žádný obrázek ze dne, z kterého je příspěvek, tam nesedí, takže se asi opravdu přepsal.

On ten upload byl vlastně celý úplně špatně...

↑ Kondr:
No jo, přestup roku se konat nebude. Naše univerzita nakonec docela vylepšila stávající obor, takže teď je to zajímavější. Navíc jsem si řekl, že nebudu bláznit a nebudu se pouštět do něčeho, co vůbec neznám -- tím myslím hlavně ty předměty kolem kryptografie, které mi právě přišly nejzajímavější.

Jinak tím úložištěm je myšleno přesně to, nahrál jsem ty obrázky na svůj profil, který tam mám. Snad to vydrží až do září, protože v současné době nejsem oficiálně studentem, ani v menze se nenajím. Kdyby bylo nejhůř, tak už ty obrázky visí i na mém Dropboxu.


2+2=4

Offline

 

#61 22. 07. 2010 19:21

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ Lukee:, ↑ Kondr:

Děkuji za tak důkladný přístup k řešení mého globálního problému. Snad bych se spokojila i s doporučením, abych použila 4 otázky k řešení problemů

Problém obrázků již můžeme považovat za vyřešený, děkuji. Ve stávajícím seznámu obrázku jsem systém řazení nenašla, tedy nevím, jak bych v něm našla zmiňovanou fotku. V novém systému jsem ještě žádný obrázek nevkládala a také jsem již dlouho neoznačovala téma za vyřešené (až na téma v Připominkách).

Ovšem hlášení o budoucím studiu patří snad do O nas :-) Systém tomu sice chybí, ale i přesto přeji zdarný a pohodový průběh studia.
-------------------------
Samozřejmě, že zpívám pouze s odborniky - П. Налич je vystudovaný architekt (bude mít vystoupení celkem blizko a lístky ještě jsou) a podobně je to i u ostatních hudebních odkazů. Sestava místního hudebního spolku je více, než odborna.

Tak opět pokračuji v rozvažování - když se nechali poslat na Eurovision, spíš si ubližili nebo prospěli (v oficiálním záznamu sotva se ovládáji, aby se nerozesmali... budu věřit).

Lost and forgotten...

Offline

 

#62 25. 07. 2010 10:34

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

Pořádkumilovnost některých uživatelů je záviděníhodná - viz vzor. Že smaže zadání, no co už, ale že uklidí i (snad) poděkování kolegovi Honzoví. Tak mu poděkujeme sami.

Aź budu mít reputacko-přidělovacký den, tak roztomilé kolegyňce něco přidělím. Momentálně jsem si oddechla, jelikož přes jiné komunikační prostředky mi bylo vysvětleno, že má poslední (kladná) reputace přidělená Velkému Adminoví v žádném případě nezpůsobila jeho rozhodnutí o pozastavení náhledu na reputace. Děkuji :-)

Kroky váženého Velitelství samozřejmě nepodléhají komentáři, jen kam umístím reputaci za splněný čudlík?

Také sdělím, že přes jiné komunikační prostředky jsme s kolegyňkou Gladiator01 uspokojivě vyřešily otázku vzorů a přikladů. Velkou radost mi kolegyňka udělala, že mohu i zde oslovovat jménem. Věřím, že vzor a příklad si každý jistě spolehlivě najde sam, bez doporučení různých macroplatů.

V novém přírůstku fótek od kolegyňky Kláry se mi libilo těch hodně kosatců (nebo irisů?) - hezká barevná kombinace s oblohou. A samozřejmě sněhové mřížky, děkuji :-)

A to všechno samozřejmě nepatří do Zabudek (evidentně v tom nemám pořádek). Mějte se hezky :-)

-------------------------

Toto je ruční práce...., ovšem provedení П. Налича je působivější zde

Offline

 

#63 26. 07. 2010 10:05

gladiator01
Místo: Jindřichův Hradec
Příspěvky: 1587
Škola: ZČU FAV - SWI
Pozice: absolvent
Reputace:   53 
Web
 

Re: Zapomněnky

Jelena napsal(a):

V novém přírůstku fótek od kolegyňky Kláry se mi libilo těch hodně kosatců (nebo irisů?) - hezká barevná kombinace s oblohou. A samozřejmě sněhové mřížky, děkuji :-)

Děkuji, ty máš oči všude. :)


Naděje jako svíce jas, potěší srdce štvané, čím temnější je noční čas, tím zářivěji plane.
VIVERE - MILITARE EST (Seneca)
Vím, že nic nevím. - Sokrates

Offline

 

#64 27. 07. 2010 22:57

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ gladiator01:

Já děkuji, většinou vidím to, co mi někdo ukaže.

Třeba tá autorka plastelinového Yetti neodpověděla, kolik snimku udělala, aby natočila svůj film. Ale pokud jsi dodivala až do padání listečků apod. ze stromu - to si ani nedovedu představit, jak to posouvala.

---------------------------------------------------------------------------

A toto vypadá zajimavě - budeme šifrovat. Budeme, prosím, mít také nějaká bojová cvičení? Že bych šla pohledat zbraň.

V rámci branné výchovy jsem opakovaně (ale už si nepamatuji přesný počet) vyhrala soutěž ve vedení třídního oddílu a pokud vás zajimá, kolik let branné výchovy celkem na SŠ a VŠ jsem absolvovala, tak to je:



Vážně - nestačilo by jen umístit aktuální odkazy na Olympiady, ať to nemusíme vyhledávat. Za tyden to snad každý umí. Navíc to bude aktuální až v říjnu, ale jak myslite, Vážené Velitelstvo :-)

------------------
Я герой едва ли, но я купил себе медали....

Offline

 

#65 30. 07. 2010 17:17

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Zapomněnky

K těm opravám (http://forum.matweb.cz/viewtopic.php?id=20028). Ono se občas stane, že tu "skrytou editaci" člověk* zapomene odškrtnout a když jde o nějakou drobnost, tak na to zapomene (zrovna včera jsem z placky dělal plácek a editaci jsem tam nenechal). Jinak čárky nechávám bez oprav či komentářů, je třeba konat důležitější číny.

* Mohu mluvit jen za sebe, ale jednu hrubku jsem viděl beze stopy zmizet a prsty v tom nemám. Nejspíš v Zapomněnkách, protože už nevím, co to bylo ani kde to bylo.


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#66 30. 07. 2010 17:41

halogan
Ondřej
Místo: UK
Příspěvky: 4528
Škola: IES FSV UK (09-12, Bc.)
Pozice: student
Reputace:   106 
 

Re: Zapomněnky

Já postupuji podobně jako ↑ Kondr:, zapomínám. Typografické chyby opravuji jen občas — zejména čtyřtečky či dvojtečky.

Offline

 

#67 30. 07. 2010 17:50

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Zapomněnky

Když už něco opravuji (nebývá to často), tak se vždy snažím odškrtnout "Tichá editace", možná někdy zapomenu. Co si pamatuji, tak v poslední době jsem chybu odstranil snad jen jednu ve slově "návrch", už si nepamatuji, kdo to napsal (tohle jsem asi záměrně opravil skrytě).

Offline

 

#68 30. 07. 2010 18:05

Pavel Brožek
Místo: Praha
Příspěvky: 5694
Škola: Informatika na MFF UK
Pozice: Student
Reputace:   194 
 

Re: Zapomněnky

Omlouvám se uživateli abc MT 8 za OT, které jsem svou poznámkou rozpoutal, mohl jsem si to odpustit.

Jeleno, asi si budeš muset upravit své záznamy, nedokážu uběhnout maraton, mým cílem je uběhnout půlmaraton a ten nevím, jestli bych teď dal :-).

Moc nechápu, čím tě toto mohlo šokovat. Tím, jak chabě si chráním kolo? Není moje, půjčuje mi ho bratr, tím by se to vysvětlilo :-).

Offline

 

#69 30. 07. 2010 18:59

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ Kondr:, ↑ halogan:, ↑ BrozekP:  děkuji :-)

ano, toto jsem měla na mysli:

původce mého těžkého myšlenkového utrpení vážený Moderátor kolega Kondr (dokud ještě nezapomněl) napsal(a):

zrovna včera jsem z placky dělal plácek a editaci jsem tam nenechal

já jsem přesně věděla, že nemám čárku - jsem lehce zaváhala, zda nemám použit Užitečný slovník a nechala jsem to tak.

(ještě včera byl podmět s přísudkem, ale už si také nepamatuji). Jinak neshoda v umístění čárek a háčků do slov mi stoupá úměrně s únavou - potom píší tak, jak vyslovuji (vím, že ve slově seznam není dlouhé a, slovo chemik nemá e s háčkem) a pletu ch a h.

↑ BrozekP: šokovalo, že jsi to dotočil :-)

U nás teď  vyvstal takový zádrhel a řekla jsem, že ten zámek se má vyhodit. A jindy jsem musela s cvičencem chemie řezat lano, neb se zámek nějak zasekl. Zničili jsme 3 ks nářadí, probíhalo to u nás ve vchodu za aktivního pozorování sousedů. Trvalo nám to více, než 30 min, to určitě.

Co se píše do historických románů, je záležitost autorů - třeba taková Karolína, když popisuje svůj výšlap na kopec za vsi, tak to vypadá, jako překoná Alpy.

Uvěříme i maraton (i více), když jsme věřili 50 litrů.

Myslím, že tomu tématu nebylo nějak ubliženo, pochybuji, že někdo má v plánu číst e-knihu.

OT: nový kolega má originální podpis (kde je Emerson?) A kde je ta zablácená cesta?

-----------------------
вот бы ты была....

Offline

 

#70 30. 07. 2010 19:57

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Zapomněnky

↑ jelena: Původcem utrpení jsem být nechtěl, mohu vrátit Placka, je-li zájem.


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#71 30. 07. 2010 21:49

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ Kondr: já se nějak srovnám (i do budoucna, když opravíte, děkuji :-)

Půjdu lečit chmury - mám ušit nějaký úbor kolegovi Hanzy na tabor, ach, Karolíno...

-----------------------------------

Однажды, тогда ей десятый был год, она свою куклу случайно разбила и плакала целую ночь...

Offline

 

#72 04. 08. 2010 01:13

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

Abych nezapomněla, zachytla jsem pěkná čísla 555 témat a 5555 příspěvků v tématu Ostatní.

V sobotu jsem fajfkala vyřešená témata a poslala jsem jsem maily zejména autorům v tématech VŠ. Zatím odezva byla na jeden, kolegovi děkuji. (moje statistika zhruba tak vychází - z 5 poslaných bývá 1 odezva). Zřejmě se zapomíná.

Děkuji za důkazy (že není aktuální olympiada, jsem kontrolovala :-) - jezdila jsem na samé nesprávné tabory, na kterých nikdy nebyla AG-nerovnost, ani snad násobilka nebyla.

Mějte se hezky.

-------
Co aktuálně nejen poslouchám, ale i zpívám - "Не будите...."

Offline

 

#73 04. 08. 2010 20:59

Kondr
Veterán
Místo: Linz, Österreich
Příspěvky: 4246
Škola: FI MU 2013
Pozice: Vývojář, JKU
Reputace:   38 
 

Re: Zapomněnky

Potkal jsem na nádraží Sama, který tvrdil, že z Blagoevgradu jsou dvě druhé a dvě třetí ceny. Kolega Olin snad upřesní v méně zapomínacím tématu. Jinak na oficiálních stránkách se to objeví vždy dost pozdě.


BRKOS - matematický korespondenční seminář pro střední školy

Offline

 

#74 05. 08. 2010 09:30

jelena
Jelena
Místo: Opava
Příspěvky: 30020
Škola: MITHT (abs. 1986)
Pozice: plním požadavky ostatních
Reputace:   100 
 

Re: Zapomněnky

↑ Kondr:

Děkuji, je přijemné dostavat zprávy z ověřených zdrojů.

Neb ustat různé informační tlaky není snadné - třeba dnes ve výtahu mi paní sousedka povídá, že venku je zima, ale přes den bude 24 stupnů. Nebude - na klimatizaci mám nastaveno 22 a nemám v plánu měnit jen proto, že jedna paní povídala.

A ještě povídala, že přes to rozkopané území, co máme před domem, můžeme. Nemůžeme - tak kope EU a EU napsala "Zákaz vstupu". EU nám postaví nové parkoviště a zbuduje sportovní plácek.

Úplně OT:

Jak jsem procházela řešená témata, tak opravdu nebyl by nějaký nápad na využití těch kvalitních řešení a teoretických výkladů od kolegů? Přesun do "Vzorových" je asi problém, MatWiki - nevím (je tam teď nějaký nepořádek, ale to je mimo mé úklidové území)? Nějaký průběžně editovaný seznám přímo od autorů, aby si zaznačili, co považuji za pamatováníhodné?

Nebo je zbytečné to řešit? Děkuji.

Offline

 

#75 09. 08. 2010 10:58 — Editoval halogan (09. 08. 2010 11:27)

halogan
Ondřej
Místo: UK
Příspěvky: 4528
Škola: IES FSV UK (09-12, Bc.)
Pozice: student
Reputace:   106 
 

Re: Zapomněnky

Sic to sem nepatří, ale tento post může být zapomenut, protože zde žádám o odnavigování.

Z internetů na mě volají, že nakonec prý P ≠ NP, dokonce to mají takhle sepsané  (příp. přímo PDF)— kam s tím?

Edit: přidáno PDF

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson